Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Zielone korzenie, Michael - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V ma do zaoferowania opis przejścia pobocznej misji Zielone korzenie - Michael. W poniższej solucji do GTA 5 podpowiadamy gdzie spotkać się z Barrym grając jako Michael i jak pozbywać się obcych w trakcie halucynacji.

Opis przejścia pobocznej misji Zielone korzenie - Michael

Dostępność: Michael - GTA 5: Zielone korzenie, Michael - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Michael

Lokalizacja: Musisz dotrzeć do placu Legion (Legion Square) znajdującego się w centralnej części Los Santos i porozmawiać z Barrym zbierającym podpisy pod wnioskiem o legalizację marihuany (powyższy screen).

Prowadź nieustanny ostrzał - GTA 5: Zielone korzenie, Michael - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Prowadź nieustanny ostrzał

Przed Tobą bardzo zabawna misja, a to dlatego, że w wyniku wypalenia nietypowej odmiany marihuany Michael dozna poważnych halucynacji, których wynikiem będzie pojawianie się w okolicy wrogo nastawionych obcych. Używaj miniguna do eliminacji tych kreatur, uważając w szczególności na te potwory, które będą pojawiały się na półkach nad głównym bohaterem.

Po tym jak zostaniesz złapany musisz się bardzo szybko oswobodzić - GTA 5: Zielone korzenie, Michael - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Po tym jak zostaniesz złapany musisz się bardzo szybko oswobodzić

Jeżeli zdarzy się tak, że Michael zostanie zniewolony przez jednego z obcych to zgodnie z sugestią gry będziesz musiał zacząć wychylać lewą gałkę analogową na przemian w lewo i w prawo żeby się oswobodzić. Kontynuuj prowadzenie walk do momentu zakończenia halucynacji.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Zielone korzenie - Michael

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Unmarked - Musisz ukończyć misję bez odniesienia większych obrażeń. Prowadź ciągły ostrzał nie martwiąc się o zapasy amunicji. Warto też pozostawać w ciągłym ruchu i wykorzystywać słupy do unikania wystrzeliwanych przez obcych pocisków.
  2. Kill Chain - Musisz zabić siedmiu obcych w przeciągu 10 sekund. Z racji tego, że Michael będzie atakowany przez dość liczne grupki potworów nie powinno być żadnych problemów z zaliczeniem tego wyzwania.