Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Pogoń za złodziejami na wsi 1, 2, Przypadkowe zdarzenia - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto V znajdziesz opis przejścia przypadkowych zdarzeń Pogoń za złodziejami na wsi. Poniższa solucja do GTA 5 prezentuje gdzie odblokowywane są zdarzenia pościgów. Dowiesz się też jak powstrzymać furgonetki używane przez złodziejów i czy warto zwrócić skradzione pieniądze.

Ogólne założenia

Musisz powstrzymać złodziejaszków i odebrać skradzioną przez nich gotówkę - GTA 5: Pogoń za złodziejami na wsi 1, 2, Przypadkowe zdarzenia - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Musisz powstrzymać złodziejaszków i odebrać skradzioną przez nich gotówkę

Zdarzenie to uaktywnia się w dwóch różnych miejscach w świecie gry i w obu przypadkach ma ono zbliżony przebieg. Powinieneś mianowicie usłyszeć nawoływania osoby, która została okradziona. Wyrusz w pościg za złodziejami korzystającymi z furgonetki i zatrzymaj ich, najlepiej poprzez ostrzelanie uciekającego pojazdu i następnie rozprawienie się z kryminalistami (uwaga - mogą bardzo skutecznie odpowiedzieć ogniem!). Po udanej akcji zabierz skradzione pieniądze. W zależności od preferencji możesz zachować całą gotówkę dla siebie lub zwrócić pieniądze ofierze napadu.

Pogoń za złodziejami na wsi - 1

Dostępność: dowolna postać

Lokalizacja: Północno-zachodnia część miasteczka Grapeseed zlokalizowanego na północ od Sandy Shores.

Nagrody za ukończenie zdarzenia:

  1. gotówka (250 dolarów jeśli zachowasz skradzione pieniądze dla siebie lub 25 dolarów jeśli zwrócisz pieniądze napadniętej osobie)
  2. pełne naładowanie paska specjalnej zdolności

Pogoń za złodziejami na wsi - 2

Dostępność: dowolna postać

Lokalizacja: Droga stanowa numer 68 (Route 68) znajdująca się w centralnej części mapy, na południe od miasteczka Sandy Shores.

Nagrody za ukończenie zdarzenia:

  1. gotówka (120 dolarów jeśli zachowasz skradzione pieniądze dla siebie lub 12 dolarów jeśli zwrócisz pieniądze napadniętej osobie)
  2. pełne naładowanie paska specjalnej zdolności