Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA Online: Seria A - Fundusze (Series A - Funding), napad 4 - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Napad 4 - Seria A: Fundusze (Series A: Funding)

Koka (Coke)

Wylądowanie helikopterem na jachcie wymaga nie lada precyzji - GTA Online: Seria A - Fundusze (Series A - Funding), napad 4 - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Wylądowanie helikopterem na jachcie wymaga nie lada precyzji

W tym zadaniu musicie ukraść kokę z jachtu. Dzielicie się na dwie ekipy - jedna płynie pontonem, druga śmigłowcem. Dobrze będzie jeśli pilot radzi sobie z helikopterami, gdyż wylądowanie na statku wymaga sporej precyzji. Ekipa z pontonu niech zajmie się eliminacją przeciwników na dolnym pokładzie, osoby z helikoptera - na górnym.

Koka znajduje się przy stanowisku kapitańskim - GTA Online: Seria A - Fundusze (Series A - Funding), napad 4 - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Koka znajduje się przy stanowisku kapitańskim

Zabierzcie paczkę oznaczoną na radarze i uciekajcie. Najlepiej jeśli wszyscy uciekną helikopterem, ponieważ musicie zgubić pościg policyjny i dotrzeć na miejsce przekazania towaru - będzie to najszybsze i najpewniejsze rozwiązanie.

Śmieciarka (Trash Truck)

Śmieciarka nie jest zbyt szybka, używaj bocznych uliczek, by zgubić pościg gangu - GTA Online: Seria A - Fundusze (Series A - Funding), napad 4 - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Śmieciarka nie jest zbyt szybka, używaj bocznych uliczek, by zgubić pościg gangu

Do tego zadania dobrze, jeśli wszyscy posiadają dobre opancerzenie i umieją precyzyjnie strzelać. Nie zaszkodzi mieć także kilka granatów lub najlepiej wyrzutnię rakiet. Najpierw jedziecie na miejsce, gdzie znajdują się śmieciarki i kradniecie jedną pozbywając się najpierw kilku strażników. Dwie osoby wsiadają do wnętrza wozu, dwie zaczepiają się na tyłach - będą zbierać towar. Musicie podjechać w cztery miejsca i odebrać towar ukryty w workach na śmieci. Zbierać je mogą tylko wyznaczone osoby będące na tyłach ciężarówki.

Zbieraj czarne worki koło kontenerów - GTA Online: Seria A - Fundusze (Series A - Funding), napad 4 - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Zbieraj czarne worki koło kontenerów

W pierwszym punkcie nikt się wami nie zainteresuje, jednak w każdym kolejnym zostaniecie otoczeni przez wrogi gang. Osoby z wnętrza ciężarówki osłaniają kolegów zbieraczy i jak najszybciej wsiadacie i jedziecie dalej. Wielu gangsterów przyjedzie wozami, dlatego przydatne są ładunki wybuchowe. Będziecie także mieć ogon w drodze do miejsca zbiórki - najlepiej obrać wąskie aleje między budynkami, by jak najbardziej zredukować zagrożenie, że ekipa na tyłach ciężarówki zginie w ostrzale.

Wskazówka: za każdym razem śmieciarka musi stanąć w wyznaczonym miejscu. Jednak po tym najlepiej będzie podjechać nią jak najbliżej miejsca zlokalizowania towaru, by umożliwić szybsze jego zebranie.

Motocykliści (Bikers)

W następnym zadaniu musicie być całkowicie cisi i niewykrywalni. Najpierw zbieracie potrzebną wam broń z tłumikami z kontenera i wsiadacie do pontonu. Na miejscu od razu przejdźcie wszyscy w tryb skradania - nikt z drużyny nie może zostać wykryty i uaktywnić tym samym alarmu. Eliminujcie każdego przeciwnika po cichu wytłumioną bronią lub atakami wręcz - podstawa to synchronizacja w zabójstwach i wybieranie celów, przy których żaden z pozostałych członków gangu was nie wykryje. Nie musicie zabijać wszystkich - tylko tyle, by wystarczyło na bezpieczne dostanie się do vanów na tyłach. Oczywiście, gdy zaczniecie opuszczać lokację kierując się do celu będziecie mieli ogon - po prostu nie dajcie zniszczyć ciężarówek i zginąć nikomu z ekipy.

Zioło (Weed)

Następny cel jest nieco podobny do poprzedniego. Docieracie na miejsce akcji - tartaku - i kradniecie dwie ciężarówki z towarem. Ekipa dzieli się na dwa zespoły - obserwatorzy i kierowcy ciężarówek. Najpierw eliminujecie wrogów z dystansu, aż zrobi się wystarczająco czysto, by móc uprowadzić wozy. Na obserwatorów czeka opancerzony wóz z działkiem i oczywiście ich celem będzie osłanianie ciężarówek. Na miejsce zbiórki udajecie się drogą leśną, po drodze jest ustawionych kilka zasadzek, dlatego bądźcie ostrożni, tym bardziej, że prowadzenie dostawczaków nie jest łatwe w tym terenie.

Kradzież Mety (Steal Meth)

Większość przeciwników ściągniesz niepostrzeżenie na odległość - GTA Online: Seria A - Fundusze (Series A - Funding), napad 4 - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Większość przeciwników ściągniesz niepostrzeżenie na odległość

Ostatnie zadanie przygotowawcze nie powinno już być dla was bardzo trudne. Udajecie się na farmę braci O'Neil. Najpierw pozbywacie się jak największej ilości osób z dystansu, potem oczyszczacie budynek wewnątrz. Nie chodźcie zbytnio wokoło, gdyż wielu z przeciwników czai się w oknach. Przed kontynuowaniem upewnijcie się, że jest czysto, gdyż musicie ukraść naczepę, która jest znacznie wrażliwa na ostrzał.

Pomarańczowa naczepa cysterny - GTA Online: Seria A - Fundusze (Series A - Funding), napad 4 - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Pomarańczowa naczepa cysterny

Należy ją załączyć do ciężarówki, który wiele jest w okolicy, a specjalnie przygotowane zostały w północnej części farmy. Na dostarczenie naczepy jest określona ilość czasu. W drodze powrotnej reszta załogi osłania ładunek przed pościgiem.

Dostarczenie towaru

Pula domyślna: 404 000$

Cele elitarne:

  • Ukończ w ciągu 6:30min,
  • Zabij min 75 wrogów,
  • Nikt nie ginie.

Tym razem zamiast tradycyjnego napadu dostaniecie misję transportową, która w założeniach będzie przypominać zadanie przygotowawcze "Zioło". Udajecie się do magazynu podzieleni na dwie grupy - ekipa naziemna (kierowcy) oraz obserwatorzy na bocznych pozycjach. Najpierw odpieracie ostry atak na waszą placówkę. W tej części nie ma pośpiechu, najlepiej oszczędzać jak najwięcej pancerza. Gdy zrobi się cicho, kierowcy zabierają ciężarówki (Bensony), te same, co w zadaniu przygotowawczym, i podobnie obserwatorzy wsiadają do opancerzonego wozu z działkiem. Zawieście teraz ciężarówki do wskazanego punktu. Kluczem do sukcesu jest szybka i skuteczna eliminacje celów na waszej drodze i w powietrzu - helikopterami niech zajmie się w pierwszej kolejności osoba obsługująca działko. Gdy dotrzecie na miejsce przekazania towaru misja zakończy się sukcesem.