Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Tequi-la-la, Nieruchomości - solucja, wszystkie misje GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera zestawienie pobocznych misji dla nieruchomości Tequi-la-la. Nasza solucja do GTA 5 podpowiada m.in. jak zachować się po otrzymaniu wiadomości o strzelaninie przed klubem czy po pojawieniu się paparazzich.

Kradzież w lokalu

Musisz zabić złodzieja i odzyskać skradzione pieniądze - GTA 5: Tequi-la-la, Nieruchomości - solucja, wszystkie misje - GTA 5 - poradnik do gry
Musisz zabić złodzieja i odzyskać skradzione pieniądze

Możesz otrzymać wiadomość od zarządcy lokalu dotyczącą tego, że został on okradziony. Po dotarciu na miejsce (punkt P na mapie świata) powinieneś zauważyć uciekający pojazd i musisz wyruszyć za nim pościg (warto dysponować jakimś szybkim autem). Zastrzel złodzieja (uwaga - może odpowiedzieć ogniem) i odzyskaj skradzioną przez niego gotówkę.

Strzelanina przed lokalem

Możesz otrzymać wiadomość od zarządcy lokalu dotyczącą tego, że jest on ostrzeliwany przez uzbrojonych napastników. Po dotarciu na miejsce (punkt P na mapie świata) powinieneś zauważyć członków jednego z lokalnych gangów i musisz się ich wszystkich pozbyć. W trakcie prowadzenia walk nie zapominaj oczywiście o możliwości pomagania sobie poprzez załączanie opcji spowolnienia czasu. W końcowej części bitwy nie pozwól uciec żadnemu z gangsterów (warto odpowiednio wcześniej wysadzić w powietrze ich auta) i bądź ponadto gotowy do zgubienia policyjnego pościgu.

Transport alkoholu

Możesz otrzymać wiadomość od zarządcy lokalu dotyczącą problemów z dostawą alkoholu. Po dotarciu do miejsca, w którym ciężarówka z potrzebnymi trunkami została zaparkowana (punkt P na mapie świata) wsiądź do niej i rozpocznij przejazd w stronę klubu. Po drodze musisz znaleźć kompromis pomiędzy szybką i ostrożną jazdą. Staraj się mianowicie nie uderzać poważnie w auta i inne elementy otoczenia żeby nie zniszczyć ładunku, ale jednocześnie nie przemieszczaj się zbyt wolno żeby zmieścić się w przydzielonym limicie czasowym.

Paparazzi

Paparazzi rzuci się do ucieczki niedługo po zbliżeniu się do nieruchomości - GTA 5: Tequi-la-la, Nieruchomości - solucja, wszystkie misje - GTA 5 - poradnik do gry
Paparazzi rzuci się do ucieczki niedługo po zbliżeniu się do nieruchomości

Możesz otrzymać wiadomość od zarządcy lokalu dotyczącą tego, że paparazzi zrobił zdjęcia klientom VIP i że dobrze byłoby go powstrzymać zanim zdoła je wysłać. Wyrusz w pościg za paparazzim, przy czym zamiast prowadzenia ostrzału postaraj się zrzucić ściganą osobę z motocykla lub odczekaj aż sama się z czymś zderzy. Zwróć jednocześnie uwagę na pasek postępu widoczny w prawym dolnym rogu ekranu, albowiem cała akcja musi zakończyć się przed jego zapełnieniem. Zatrzymaj się w pobliżu miejsca wypadku i podnieś z ziemi aparat fotograficzny i smartfona.