Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Hang Ten - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V zamieściliśmy opis przejścia głównej misji 57 - Hang Ten. W niniejszej solucji do GTA 5 objaśniamy gdzie spotkać się z Floydem i Debrą oraz jak znaleźć nową kryjówkę dla Trevora.

Ogólne założenia misji 57 - Hang Ten

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 56 (Małpie figle). Możesz już powrócić do mieszkania Floyda (punkt T na mapie świata).

Grywalne postacie: Trevor

Dodatkowe informacje: To bardzo krótka i pozbawiona większych atrakcji misja, której jedynym celem jest odnalezienie nowego miejsca zamieszkania dla Trevora. Jako swoją nową siedzibę wybierze on mianowicie... lokalny klub ze striptizem!

Kompletny opis przejścia misji 57 - Hang Ten

Klub ze striptizem - GTA 5: Hang Ten - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Klub ze striptizem

Po powrocie do mieszkania przy plaży czeka Cię spotkanie z Floydem i Debrą, które będzie miało dość nieoczekiwane zakończenie. Wsiądź do auta, zaczekaj aż dołączy do Ciebie Wade i wyrusz do klubu ze stripizem Vanilla Unicorn zlokalizowanego na zachód stąd, w dzielnicy Strawberry. Po dotarciu na miejsce gra automatycznie wyświetli nową scenkę przerywnikową, której wynikiem będzie przejęcie kontroli nad klubem. Oznacza to, że od tej pory to właśnie to miejsce będzie kryjówką Trevora w Los Santos.

Nagrody i wyzwania misji 57 - Hang Ten

Nagrody za ukończenie misji:

  1. odblokowanie klubu ze stripizem Vanilla Unicorn wraz z jego aktywnościami
  2. odblokowanie parkingu przed klubem do składowania samochodów

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

Mission Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 4 minuty. Postaraj się nigdzie nie zatrzymywać w drodze z mieszkania Floyda do klubu ze striptizem.