Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa GTA V - Nieruchomości
Mapa GTA V - Nieruchomości
Powiększ mapę

GTA 5: Nieruchomości - mapa, porady, spis misji GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz mapę nieruchomości nadających się do zakupienia. Na kolejnych stronach naszego opisu przejścia do GTA 5 znajdziesz natomiast omówienia misji powiązanych z nieruchomościami.

Ogólne informacje o kupowanie nieruchomości

Opcja nabywania unikalnych nieruchomości (nie licząc garaży) jest odblokowywana po zakończeniu osiemnastej misji gry. W zależności od nieruchomości już na starcie możesz otrzymać jakieś powiązane z nią misje, bądź też będą one uaktywniały się w losowych momentach (o możliwości ich rozegrania zazwyczaj dowiesz się otrzymując wiadomość od zarządcy danej nieruchomości).

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że każda z nieruchomości powiązana jest z grywalnym bohaterem, który ją zakupił. Przykładowo, jeśli grając jako Trevor zakupiłeś hangar na lotnisku to tylko ta postać będzie mogła rozwiązywać powiązane z nieruchomością misje.

Uwaga - W przypadku wpływowych nieruchomości (np. wszystkie trzy kina w Los Santos) nie jest wskazanie ignorowanie wiadomości od zarządców o możliwości wykonania nowego zadania. W przeciwnym wypadku może bowiem przepaść część lub nawet całość cotygodniowego zysku i w skrajnych przypadkach może tu chodzić nawet o kilkadziesiąt tysięcy dolarów.

Spis wszystkich misji związanych z nieruchomościami

 1. Misje - Pitchers
 2. Misje - Hangar polowy McKenziego
 3. Misje - Złomowisko samochodowe
 4. Misje - Kino Ten Cent
 5. Misje - Downtown Cab Co.
 6. Misje - Kino Tivoli
 7. Misje - Kino Doppler
 8. Misje - Smoke on the Water
 9. Misje - Tequi-la-la
 10. Misje - Hookies
 11. Misje - The Hen House