Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Granaty gazowe BZ - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz opis przejścia głównej misji 15 - Granaty gazowe BZ. Poniższa solucja do GTA 5 podpowiada gdzie znaleźć ciężarówkę z ładunkiem granatów oraz jak bezproblemowo ukraść ten pojazd.

Zadanie to załączy się tylko jeśli w misji 11 - Sprawdzanie jubilera wybrałeś sprytny wariant napadu.

Ogólne założenia misji 15 - Granaty gazowe BZ

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 11 (Sprawdzanie jubilera) oraz wybrać w jej końcowej części sprytny wariant napadu (Smart). Po otrzymaniu drugiego w kolejności smsa od Lestera na mapie świata pojawi się ikona Hs symbolizująca ciężarówkę podróżującą po autostradach Los Santos.

Grywalne postacie: Michael

Dodatkowe informacje: Jedną z rzeczy odróżniających tę misję od pozostałych jest to, że miejsce jej rozpoczęcia nie jest stałym punktem. W zależności od podjętej decyzji będziesz musiał dostarczyć do zakładu całą furgonetkę lub jedynie walizkę z granatami, zaś jedynym utrudnieniem tej misji będzie konieczność zgubienia policyjnego pościgu.

Kompletny opis przejścia misji 15 - Granaty gazowe BZ

Ciężarówka z pożądanym ładunkiem - GTA 5: Granaty gazowe BZ - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Ciężarówka z pożądanym ładunkiem

W celu rozpoczęcia opisywanej misji musisz zbliżyć się do ciężarówki, która podróżuje po autostradach wokół Los Santos, wykonując kursy w stronę lotniska i z powrotem. Misja automatycznie załączy się w momencie gdy znajdziesz się w niewielkiej odległości od pojazdu przewożącego granaty.

Zajedź drogę i wyrzuć kierowcę z ciężarówki - GTA 5: Granaty gazowe BZ - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Zajedź drogę i wyrzuć kierowcę z ciężarówki

Ładunek możesz pozyskać na dwa zasadnicze sposoby. Pierwszy wariant zachowania zakłada dokonanie kradzieży całej ciężarówki. W tym przypadku możesz zastrzelić kierowcę lub po prostu zajechać mu drogę, wyrzucić go z pojazdu i szybko odjechać.

Zniszczenie drzwi ciężarówki pozwoli ci zdobyć ładunek bez konieczności użerania się z kierowcą - GTA 5: Granaty gazowe BZ - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Zniszczenie drzwi ciężarówki pozwoli ci zdobyć ładunek bez konieczności użerania się z kierowcą

Drugi wariant zachowania zakłada zniszczenie tylnych drzwi ciężarówki. Rozpocznij ostrzał w trakcie jazdy, używając w miarę możliwości jakiejś lepszej odmiany broni palnej. Po zniszczeniu drzwi z ciężarówki wypadnie walizka z granatami. Zatrzymaj auto i szybko podbiegnij do walizki żeby ją podnieść. Polecam właśnie ten wariant, bo jest on powiązany z faktem zaliczenia misji w stu procentach.

Walizkę należy pozostawić w pomieszczeniu na piętrze - GTA 5: Granaty gazowe BZ - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Walizkę należy pozostawić w pomieszczeniu na piętrze

Na koniec tej misji czeka Cię policyjny pościg i łatwiej będzie ci uciec jeśli wybrałeś drugi wariant, bo będziesz mógł skorzystać z własnego samochodu. Jeżeli ukradłeś ciężarówkę to analogicznie do poprzedniego zadania pozostaw ją pod mostem, a jeżeli ukradłeś walizkę to wejdź do zakładu, skieruj się do pomieszczenia na piętrze i upuść ją po znalezieniu się w niewielkim składziku.

Nagrody i wyzwania misji 15 - Granaty gazowe BZ

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

Loose Cargo - Musisz zdobyć ładunek poprzez zniszczenie tylnych drzwi ciężarówki.