Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Tryb pierwszoosobowy - jak odblokować? Zmiany w rozgrywce GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziesz informacje jak odblokować tryb pierwszoosobowy w grze Grand Theft Auto V. Wyjaśniamy również jak zmienia się rozgrywka po ustawieniu trybu FPP w GTA 5.

Tryb FPP jest dostępny wyłącznie w wersjach na PS4, XONE i PC. Nie możesz z niego korzystać, jeśli posiadasz kopię na PS3 lub X360.

Więcej realizmu + więcej szczegółów = mnóstwo frajdy. - GTA 5: Tryb pierwszoosobowy - jak odblokować? Zmiany w rozgrywce - GTA 5 - poradnik do gry
Więcej realizmu + więcej szczegółów = mnóstwo frajdy.

Zdecydowanie najbardziej rozbudowaną i wyczekiwaną przez fanów zmianą w rozgrywce GTA V miał być wysoce szczegółowy tryb widoku z perspektywy pierwszej osoby. Wprowadza on całą rozgrywkę w zupełnie nową jakość, pozwala bowiem wykorzystywać unikalny typ spojrzenia na świat nie tylko w czasie luźnej eksploracji terenu bądź w trakcie walk, ale również prowadząc pojazdy oraz maszyny latające.

Aby go uruchomić należy przełączać tryby kamery za pomocą panelu dotykowego i rzecz jasna zatrzymać się na tym odpowiednim. Po aktywacji od razu obraz będzie widoczny z oczu postaci, co w znaczącym stopniu wpłynie na odbiór otoczenia, specyfikę sterowania oraz efekty graficzne. Twórcy w związku z wdrożeniem nowej pracy kamery wprowadzili całą masę nowych animacji poruszania się oraz walki, a ponadto zrekonstruowali wygląd kokpitów prowadzonych pojazdów i maszyn.

Tylko ja, mój motor i szeroka autostrada. - GTA 5: Tryb pierwszoosobowy - jak odblokować? Zmiany w rozgrywce - GTA 5 - poradnik do gry
Tylko ja, mój motor i szeroka autostrada.

Korzystając z opcji trybu pierwszoosobowego z jednej strony możemy doświadczyć wielu nowych wrażeń, z drugiej zaś - a przynajmniej na samym początku - nabawić się trudności związanych ze swobodnym eksplorowaniem świata przedstawionego. W tym miejscu mowa przede wszystkim o wspomnianym już kierowaniu samochodami, motorami lub chociażby helikopterami. Patrząc z oczu bohatera mamy znacząco zredukowany zasięg widoczności, który przekłada się bezpośrednio na orientację w terenie i szansę na zaliczenie ewentualnych kolizji. No cóż, do wszystkiego należy się przyzwyczaić, a zwłaszcza, gdy w zamian czekają na nas wspaniałe chwile i zapierające dech w piersiach widoki.