Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Podstawy - poradnik GTA 5 poradnik, solucja

Nieoficjalny główny poradnik - przewodnik po grze do Grand Theft Auto V omawia wszystkie najważniejsze zależności gry i pomaga w poznaniu jej podstaw - GTA 5: Podstawy - poradnik - GTA 5 - poradnik do gry

Nieoficjalny główny poradnik - przewodnik po grze do Grand Theft Auto V omawia wszystkie najważniejsze zależności gry i pomaga w poznaniu jej podstaw. W pierwszym rozdziale z poradami szczegółowo przedstawione zostały wszystkie najważniejsze elementy rozgrywki, takie jak staczanie walk, umiejętne kontrolowanie pojazdów, łodzi i samolotów, nabywanie lepszego wyposażenia czy uciekanie policyjnym pościgom.

Jednym z najważniejszych rozdziałów niniejszego poradnika jest ten poświęcony trzem grywalnym bohaterom, czyli Franklinowi, Michaelowi oraz Trevorowi. W omówieniach poszczególnych postaci znalazły się informacje przede wszystkim na temat ich specjalnych zdolności. Oprócz tego zamieszczone zostały podpowiedzi dotyczące skutecznego podnoszenia umiejętności bohaterów.

Równie istotną część omawianego poradnika stanowią opisy znajdujących się w grze aktywności i hobby i są to między innymi gra w golfa, uprawianie jogi, branie udziału w wyścigach samochodowych, odwiedzanie klubów ze striptizem, uczestniczenie w triatlonach, wykonywanie skoków spadochronowych, rozwożenie klientów taksówką, polowanie na zwierzęta, prowadzenie gry na giełdzie papierów wartościowych czy nabywanie nowych posiadłości.

Kolejny ciekawy rozdział poradnika dotyczy tematu odblokowywania i dbania o znajomości, przyjaźnie i romanse. Poradnik szczegółowo opisuje z kim dana grywalna postać może wchodzić w interakcje i w jakim zakresie może się to wszystko odbywać.

Całość uzupełniają bardzo szczegółowe mapy, na których zaznaczono między innymi miejsca rozpoczynania dostępnych aktywności, zestawienia tzw. easter eggów oraz ciekawych miejsc w hrabstwie Blaine oraz kompletna lista osiągnięć/trofeów.

Zawartość przewodnika po grze Grand Theft Auto V - GTA 5: Podstawy - poradnik - GTA 5 - poradnik do gry

Zawartość przewodnika po grze Grand Theft Auto V:

  1. szczegółowe omówienie wszystkich najważniejszych elementów gry (walka, środki transportu, wyposażenie, pościgi itp.);
  2. omówienie wszystkich głównych bohaterów i ich specjalnych zdolności;
  3. wskazówki odnośnie rozwoju umiejętności grywalnych postaci;
  4. szczegółowe omówienia wszystkich dostępnych aktywności i hobby (wraz z mapkami);
  5. informacje na temat nawiązywania znajomości i romansów;
  6. zestawienie tzw. easter eggs i ciekawych miejsc w świecie gry;
  7. poradnik trofeowy z zestawieniem osiągnięć/trofeów.

Arek "Skan" Kamiński (www.gry-online.pl)