Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Trevor Philips Industries - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V zamieściliśmy opis przejścia głównej misji 19 - Trevor Philips Industries. W naszej solucji do GTA 5 znajdziesz informacje jak bronić laboratorium metamfetaminy, jak zdobyć granatnik i jak odeprzeć atak gangu Azteków.

Ogólne założenia misji 19 - Trevor Philips Industries

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 17 (Pan Philips). Możesz już wyruszyć do zajazdu (litera C na mapie świata).

Grywalne postacie: Trevor

Dodatkowe informacje: Misja ta jest stosunkowo krótka, ale podobnie jak w przypadku poprzednich zadań Trevora jest przeładowana wręcz akcją. Tym razem zmuszony zostaniesz do bronienia się przed kolejnymi falami ataków ze strony wrogo nastawionych gangsterów. Trevor na potrzeby tej misji otrzyma za darmo dobre bronie, tak więc nie musisz nic kupować (w ostateczności zaopatrz się jedynie w pancerz).

Kompletny opis przejścia misji 19 - Trevor Philips Industries

Zajazd - GTA 5: Trevor Philips Industries - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Zajazd

Miejscem rozpoczęciem tej misji jest niewielki zajazd, który znajduje się dokładnie na południe od przyczepy Trevora. Po dotarciu do zajazdu obejrzyj scenkę przerywnikową ze spotkania z panem Chengiem i jego tłumaczem, po czym wsiądź do auta i zawieź obie spotkane w zajeździe osoby do laboratorium metamfetaminy.

Trafienie w butlę z gazem doprowadzi do serii eksplozji - GTA 5: Trevor Philips Industries - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Trafienie w butlę z gazem doprowadzi do serii eksplozji

Odbierz pistolet maszynowy od Chefa, wybij szybę w oknie i przystąp do ostrzeliwania członków gangu Azetków. W trakcie prowadzenia ostrzału polecam wycelować w czerwoną butlę znajdującą się przy jednym z pojazdów, gdyż doprowadzi to do serii eksplozji, które ułatwią ci oczyszczenie okolicy z sił wroga.

Balkonik - GTA 5: Trevor Philips Industries - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Balkonik

Po zlikwidowaniu pierwszej grupy gangsterów wyrusz za Chefem na zewnętrzny balkonik. Postaraj się powstrzymywać nowych wrogów przed zbytnim zbliżeniem się do budynku, a jeśli ci się to nie uda to bądź gotowy do szybkiego wyeliminowania gangsterów, którzy mogą spróbować skorzystać ze schodów. Podobnie jak wcześniej musisz zlikwidować wszystkich wrogów.

Granatnik pomoże ci w oczyszczeniu okolicy - GTA 5: Trevor Philips Industries - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Granatnik pomoże ci w oczyszczeniu okolicy

Wyrusz śladami Chefa na dach i rozpocznij atakowanie przeciwników, którzy będą pojawiali się na tyłach budynku. W początkowej fazie ostrzału postaraj się trafić w nową czerwoną butlę z gazem, zaś po otrzymaniu od Chefa granatnika (Grenade Launcher) zacznij celować w nadjeżdżające pojazdy, w miarę możliwości wysadzając je w powietrze zanim zdążą wybiec z nich przeciwnicy.

Miejsce ostatniego ataku - GTA 5: Trevor Philips Industries - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Miejsce ostatniego ataku

Na koniec musisz dotrzeć do pomieszczenia na parterze budynku i rozprawić się z przeciwnikami, którzy spróbują przebić się przez główne drzwi wejściowe. W tym przypadku polecam już korzystać z tradycyjnego pistoletu lub karabinu maszynowego. Po odparciu ataku szybko wybiegnij z budynku i zaatakuj uciekających wrogów, starając się ich zabić zanim wsiądą do pojazdów i oddalą się od tego miejsca. Pozostało ci już tylko powrócić do pojemnika na lód celem oswobodzenia ukrytych wcześniej postaci.

Nagrody i wyzwania misji 19 - Trevor Philips Industries

Nagrody za ukończenie misji:

  1. nowa osoba na liście kontaktów Trevora: Cheng Jr.
  2. nowa osoba na liście potencjalnych uczestników napadu: Chef (smsa od Chefa otrzymasz w dalszej części gry)

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Body Count - Musisz zabić wszystkich wrogo nastawionych gangsterów. Szczególnie przypilnuj się w końcówce, nie pozwalając przeciwnikom na ucieczkę z pola bitwy.
  2. Unmarked - Musisz ukończyć misję bez odniesienia większych obrażeń.
  3. Scrap Man - Musisz wysadzić w powietrze sześć pojazdów. Celuj w zbiorniki z gazem i wykorzystaj odpowiednio granatnik, który otrzymasz od Chefa.
  4. Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 4 minuty i 30 sekund. W miarę możliwości korzystaj z najlepszej broni maszynowej oraz z granatnika, szybciej rozprawiając się dzięki temu z wrogimi postaciami.