Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Krew na budowie - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz opis przejścia głównej misji 50 - Krew na budowie. Nasza solucja do GTA 5 podpowiada jak poprawnie przygotować się do misji, jak wygrać walki na placu budowy, jak zestrzelić wrogi śmigłowiec i jak bezpiecznie zeskoczyć z dachu wieżowca.

Ogólne założenia misji 50 - Krew na budowie

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 45 (Mord autobusowy). Jakiś czas po zaliczeniu tego zadania w dzielnicy La Mesa pojawi się nowy punkt dotyczący odbycia kolejnej rozmowy telefonicznej z Lesterem.

Grywalne postacie: Franklin

Dodatkowe informacje: W przeciwieństwie do poprzednich zabójstw na zlecenie, w których mogłeś eliminować cele bez ponoszenia większego ryzyka, w tym przypadku konieczne jest pozbycie się kilku dość licznych grup gangsterów w bezpośrednich starciach. To nie jedyny problem, bo pod koniec misji zmuszony zostaniesz do zlikwidowania wskazanej przez Lestera osoby zanim odleci ona śmigłowcem. Uwaga - Na misję tę warto zabrać dobry karabin szturmowy. Ponadto może ci się przydać zbroja, choć nie jest ona całkowicie wymagana.

Kompletny opis przejścia misji 50 - Krew na budowie

Budka telefoniczna - GTA 5: Krew na budowie - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Budka telefoniczna

Miejsce rozpoczęcia tej misji to budka telefoniczna przed sklepem monopolowym znajdująca się w dzielnicy La Mesa, czyli we wschodniej części Los Santos. W trakcie rozmowy z Lesterem dowiesz się, że nową osobą na jego liście jest wysoko postawiony lokalny gangster Enzo Bonelli, którego specjalizacją jest rynek nieruchomości. Uwaga - Jeśli grasz na giełdzie to rozważ zakup akcji firmy Gold Coast, albowiem to ona najwięcej zyska na pozbyciu się gangstera.

Plac budowy - GTA 5: Krew na budowie - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Plac budowy

Bonelli przebywa aktualnie na placu budowy w centralnej części miasta, a konkretnie w dzielnicy Pillbox Hill. Wsiądź do auta i ruszaj na zachód. Po dotarciu na miejsce nie licz na to, że uda ci się niepostrzeżenie przedostać na dach konstruowanego aktualnie wieżowca, albowiem nawet jeśli spróbujesz zakraść się na plac budowy to i tak rozpocznie się wielka bitwa.

Pomagaj sobie wysadzając zaparkowane w okolicy pojazdy - GTA 5: Krew na budowie - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Pomagaj sobie wysadzając zaparkowane w okolicy pojazdy

W trakcie prowadzonych walk jak najczęściej korzystaj z zasłon, tym bardziej, że wielu przeciwników dysponuje dobrymi modelami broni skutecznymi także na większym dystansie. Obserwuj ponadto wskazania radaru, nie dając się nikomu zaskoczyć od flanki, a także podrzucaj w miarę możliwości wybuchowe niespodzianki w stronę zaparkowanych aut, łatwiej pozbywając się dzięki nim wrogów. Docelowo musisz przebić się do pierwszej windy i wejść z nią w interakcję.

Druga winda - GTA 5: Krew na budowie - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Druga winda

Tuż po wyjściu z windy ustaw się za nową zasłoną i wznów proces atakowania wrogo nastawionych gangsterów. Przesuwaj się stopniowo do przodu i uważaj na dwóch przeciwników, którzy dotrą na aktualnie przemierzane piętro nową windą. Pozbądź się tych osób i wejdź do drugiej windy, który zawiezie Cię na samą górę.

Postaraj się zestrzelić wrogi śmigłowiec - GTA 5: Krew na budowie - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Postaraj się zestrzelić wrogi śmigłowiec

Jak najszybciej podbiegnij do nowych skrzyń i po zlikwidowaniu kilku najbliżej rozstawionych wrogów rozpocznij ostrzeliwanie śmigłowca z Bonellim na pokładzie. Jeśli używasz karabinu to prowadź ciągły ostrzał, starając się zlikwidować pilotów. Jeśli posiadasz np. wyrzutnię rakiet to możesz od razu jej użyć, bo niezależnie od obranej metody działania powinieneś doprowadzić do zniszczenia śmigłowca.

Wyląduj gdzieś w pobliżu wieżowca - GTA 5: Krew na budowie - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Wyląduj gdzieś w pobliżu wieżowca

Rozpraw się z pozostałymi przeciwnikami przebywającymi na dachu, po czym zabierz jeden z dwóch spadochronów odnalezionych w okolicy. Odbij się od dachu, użyj spadochronu i po udanym lądowaniu porozmawiaj z Lesterem.

Nagrody i wyzwania misji 50 - Krew na budowie

Nagrody za ukończenie misji:

10000 dolarów

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

No Fly Zone - Musisz zestrzelić wrogi śmigłowiec (np. używając wyrzutni czy zabijając obu pilotów).