Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Bankomat, Przypadkowe zdarzenia - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto V możesz znaleźć opis przejścia przypadkowego zdarzenia Bankomat. Poniższa solucja do GTA 5 objaśnia jakimi założeniami cechuje sie zdarzenie, jak zachować się w stosunku do rabusia i co zrobić z odzyskanymi pieniędzmi.

Dostępność: dowolna postać

Lokalizacja: Dowolny bankomat w świecie gry.

Przykładowy bankomat - GTA 5: Bankomat, Przypadkowe zdarzenia - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Przykładowy bankomat

Po zbliżeniu się do jednego z bankomatów w świecie gry może załączyć się zdarzenie ukazujące napad na osobę, która podejmowała gotówkę. Do doścignięcia oraz wyeliminowania rabusia najłatwiej jest użyć samochodu, potrącając go w wyniku uderzenia. Po zlikwidowaniu zagrożenia zabierz skradzioną gotówkę, którą możesz zachować dla siebie lub zwrócić ofierze napadu.

Uwaga - Jeżeli bandyta nie pojawił się przy osobie, która skorzystała z bankomatu to po tym jak odejdzie ona od urządzenia sam możesz ją napaść. Pozwoli ci to zdobyć kilkaset dolarów, ale z drugiej strony doprowadzisz do wszczęcia policyjnego pościgu (jedna gwiazdka).

Nagrody za ukończenie zdarzenia:

  1. gotówka (500 dolarów jeśli zachowasz skradzione pieniądze dla siebie lub 50 dolarów jeśli zwrócisz pieniądze napadniętej osobie)
  2. pełne naładowanie paska specjalnej zdolności