Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Porzucony pojazd 1, Przypadkowe zdarzenia - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto V zamieściliśmy opis przejścia przypadkowego zdarzenia Porzucony pojazd 1. Poniższa solucja do GTA 5 pokazuje przede wszystkim gdzie znaleźć pierwszy opuszczony pojazd. Dowiesz się też co wydarzy się po zbliżeniu się do odnalezionego pojazdu.

Dostępność: dowolna postać (najlepiej jest grać Trevorem)

Lokalizacja: Na południe od miasteczka Sandy Shores (droga Smoke Tree Road). Musisz zlokalizować w tym miejscu opuszczony samochód.

Podejrzany samochód - GTA 5: Porzucony pojazd 1, Przypadkowe zdarzenia - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Podejrzany samochód

Próba zbliżenia się do pojazdu jako Michael lub Franklin zakończy się oślepieniem i porażeniem prądem sterowanej postaci. Po przebudzeniu się odkryjesz, że sterowana postać ma założoną jedynie bieliznę i że leży na torach kolejowych (nie stracisz na szczęście gotówki ani broni). Szybko ucieknij z torów żeby nie zostać rozjechanym przez pociąg.

Jeżeli grasz jako Trevor to możesz obronić się przed pojmaniem przez bliżej niezidentyfikowanego osobnika. Musisz w takiej sytuacji przed zbliżeniem się do pojazdu załączyć furię (specjalna zdolność Trevora) i odpowiednio szybko zastrzelić napastnika.

Nagrody za ukończenie zdarzenia: brak