Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Maude, Glenn Scoville - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V skrywa opis przejścia pobocznej misji Maude - Glenn Scoville. Nasza solucja do GTA 5 podpowiada jak zaliczyć kontrakt łowcy nagród - dowiesz się gdzie przebywa Glenn Scoville i jakie są możliwe metody zamordowania lub pojmania tej postaci.

Opis przejścia pobocznej misji Maude - Glenn Scoville

Dostępność: Trevor - GTA 5: Maude, Glenn Scoville - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna jakiś czas po zaliczeniu opcjonalnego zadania Maude: Larry Tupper. Musisz zaczekać aż otrzymasz e-maila od Maude z informacją na temat trzeciej poszukiwanej osoby i jej orientacyjną lokalizacją. Glenn Scoville przebywa w jednym z najbardziej niedostępnych obszarów mapy świata, a mianowicie niedaleko szczytu góry Mount Chiliad (powyższy screen).

Na sam szczyt góry możesz przedostać się na dwa zasadnicze sposoby - korzystając z kolejki liniowej lub wjeżdżając na nią po jednym ze zboczy np - GTA 5: Maude, Glenn Scoville - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Na sam szczyt góry możesz przedostać się na dwa zasadnicze sposoby - korzystając z kolejki liniowej lub wjeżdżając na nią po jednym ze zboczy np. z pomocą motocyklu czy quada. Niezależnie od obranego wariantu zachowania koniecznie zbadaj okolice stacji kolejki i zabierz pokazany na screenie spadochron, bo pomoże ci on w pojmaniu Glenna.

Nie zapomnij otworzyć spadochronu! - GTA 5: Maude, Glenn Scoville - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Nie zapomnij otworzyć spadochronu!

Glenn stoi nieco na południe od stacji kolejki i jeśli nie masz nic przeciwko zamordowaniu tej postaci to zastrzel go zanim rzuci się do ucieczki. W przeciwnym wypadku podbiegnij do niego, a następnie odbij się od krawędzi góry i otwórz spadochron. Manewruj spadochronem w taki sposób żeby w miarę możliwości przez cały czas utrzymywać się niedaleko za zbiegiem.

Doścignij Glenna i powal go na ziemię - GTA 5: Maude, Glenn Scoville - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Doścignij Glenna i powal go na ziemię

Postaraj się wylądować jak najbliżej Glenna, dzięki czemu nie stracisz zbyt dużo czasu na próbach dogonienia tej postaci. Jeśli Trevor dostatecznie rozwinął staminę to powinieneś być w stanie doścignąć Glenna o własnych siłach. W przeciwnym wypadku szybko zdobądź środek transportu. Po zakończonym pościgu dostarcz Glenna do chatki Maude.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Maude - Glenn Scoville

Nagrody za ukończenie misji:

10000 dolarów (mniej jeśli zabiłeś Glenna)