Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA Online: Nadajnik - jak zamontować? GTA 5 poradnik, solucja

W GTA Online, najczęściej po mieście będziesz się poruszać samochodem. Aby zawsze mieć auto pod ręką bez uciekania się do kradzieży, co bardzo często może skutkować pościgiem policyjnym, warto zamontować w aucie nadajnik. Kiedy wykupisz go dla swojego pojazdu, zawsze kiedy dołączysz do gry, Twój prywatny samochód będzie w pobliżu, co jest sporym udogodnieniem, szczególnie, jeśli pojawisz się w nocy na pustyni, gdzie aut, które mógłbyś wykorzystać jest jak na lekarstwo. Aby stworzyć swój prywatny samochód, musisz znaleźć auto, którym chciałbyś się poruszać. Jednym słowem, musisz ukraść taki pojazd z ulicy. Kiedy już masz samochód, udaj się do jednego z oddziałów Los Santos Customs, który będzie oznaczony na mapie symbolem farby w sprayu.

Nadajnik zamontujesz w Los Santos Customs - GTA Online: Nadajnik - jak zamontować? - GTA 5 - poradnik do gry
Nadajnik zamontujesz w Los Santos Customs

Kiedy wjedziesz do garażu LSC pojawi się lista opcji udoskonalenia pojazdu. Aby zamontować nadajnik, zaznacz opcję Zapobieganie utracie/kradzieży. W tym momencie pojawi się następna lista, na której znajdują się dwie pozycje. Wybierasz opcję Nadajnik. I gotowe. Teraz zawsze będziesz mógł odnaleźć swoje auto. Będzie ono zaznaczone na mapie symbolem samochodu. Za pierwszym razem instalacja nadajnika jest darmowa, przy każdym następnym montażu będziesz musiał zapłacić za usługę 2000$.

Możesz uniknąć kosztów montażu nadajnika, gdy posiadasz garaż. Wtedy każdy zakupiony lub skradziony i ulokowany wóz staje się twoją własnością i automatycznie ma zamontowany nadajnik bezpłatnie. Jeśli przekroczysz ilość samochodów w twoim garażu będziesz musiał pozbyć się jednego z pojazdów i utraci on swój nadajnik. Jeśli nie posiadasz garażu możesz posiadać tylko jeden pojazd z nadajnikiem.