Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA Online: Sklepy internetowe | Zakupy w GTA V GTA 5 poradnik, solucja

Sklepy internetowe w GTA Online - porady: samochody, pojazdy latające, pojazdy opancerzone, sklep z łodziami, sklep z rowerami.

Sklepy internetowe

Przez Internet możesz zakupić różnego rodzaju pojazdy. Aby dostać się do ofert handlowych poszczególnych producentów, uruchom przeglądarkę internetową za pomocą telefonu i wybierz zakładkę Podróże i Transport.

Samochody

Sklep z samochodami - GTA Online: Sklepy internetowe | Zakupy w GTA V - GTA 5 - poradnik do gry
Sklep z samochodami

W branży motoryzacyjnej specjalizują się dwa sklepy

  1. Legendarny Motosport - w tym sklepie możesz zaopatrzyć się w najszybsze i najbardziej widowiskowe pojazdy w grze. Warto kupić sobie szybkie auto, następnie dołożyć do niego kupę bajerów w LSC i nie mieć sobie równych w wyścigach
  2. Southern San Andreas Super Autos - w tym sklepie możesz kupić pojazdy mniej luksusowe, jednak nadal przydatne. W ofercie dostępne są samochody terenowe, sedany, SUV-y, limuzyny oraz motocykle.

Liczby znajdujące się przy niebieskich znacznikach, oznaczają ile osób może poruszać się danym pojazdem.

Pojazdy latające

Sklep z pojazdami latającymi - GTA Online: Sklepy internetowe | Zakupy w GTA V - GTA 5 - poradnik do gry
Sklep z pojazdami latającymi

Elitas Ravel specjalizuje się w handlu wszelkiego rodzaju pojazdami powietrznymi. Możesz się tutaj zaopatrzyć w samoloty wyczynowe, transportowe, odrzutowce lub helikoptery. Nie musisz być także nazbyt zamożny, ponieważ najtańszy model kosztuje 240 000 $. Jednak chcąc mieć cały arsenał maszyn latających, przygotuj się na wydatek rzędu 11 000 000 $.

Pojazdy opancerzone

Pojazdy opancerzone - GTA Online: Sklepy internetowe | Zakupy w GTA V - GTA 5 - poradnik do gry
Pojazdy opancerzone

Warstock Cash & Carry posiada monopol na sprzedaż pojazdów opancerzonych. Jeśli chcesz siać postrach na ulicach lub zapakować całą grupę znajomych do jednego pojazdu, koniecznie musisz odwiedzić tą stronę.

Sklep z łodziami

Sklep z łodziami - GTA Online: Sklepy internetowe | Zakupy w GTA V - GTA 5 - poradnik do gry
Sklep z łodziami

Sprzedażą pojazdów wodnych, zajmuje się firma Dock Tease. Możesz tutaj kupić żaglówkę, motorówkę lub skuter wodny. Jeśli masz dość przeciskania się między innymi samochodami po ulicach Los Santos, lub cierpisz na lęk wysokości i boisz się latać, odwiedź ten sklep i kup sobie łódź, aby móc podziwiać widoki ze spokojnych wód oceanu.

Sklep z rowerami

Sklep z rowerami - GTA Online: Sklepy internetowe | Zakupy w GTA V - GTA 5 - poradnik do gry
Sklep z rowerami

Jeśli chcesz trochę potrenować i poprawić swoją kondycję, koniecznie odwiedź stronę sklepu Pedal and Metal. Specjalizuje się on w sprzedaży rowerów zarówno rekreacyjnych jak i wyczynowych. BMX-a możesz kupić już za 800$, jest to tylko jeden napad na sklep.