Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Premia - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera opis przejścia pobocznej misji Premia. Poniższa solucja do GTA 5 wyjaśnia gdzie można spotkać się z agentem nieruchomości, gdzie znajdują się wszystkie tabliczki reklamowe i jak doprowadzić do zniszczenia każdej z nich.

Opis przejścia pobocznej misji Premia

Dostępność: Trevor - GTA 5: Premia - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Musisz dotrzeć do jednej z posiadłości znajdujących się w północno-zachodniej części Los Santos, na północ od pola golfowego. W pokazanym na screenie miejscu spotkasz byłego agenta nieruchomości Josha Bersteina. Osoba ta poprosi Cię o pomoc w zemszczeniu się na Lennym Averym i plan zakłada zlokalizowanie oraz zniszczenie rozmieszczonych po całej okolicy jego tabliczek reklamowych.

Zaczekaj aż otrzymasz e-maila od Bersteina i wyświetl wiadomość na ekranie smartfona - GTA 5: Premia - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Zaczekaj aż otrzymasz e-maila od Bersteina i wyświetl wiadomość na ekranie smartfona. Kliknij na linku znajdującym się w wiadomości, dzięki czemu przejdziesz do strony internetowej Lenny'ego. Otwórz znajdującą się na tej stronie mapę, która pokazana została na powyższym screenie. Zauważ, że na mapie zaznaczone zostały wszystkie nieruchomości sprzedawane przez Avery'ego i przy każdej z nich jest poszukiwana tabliczka.

Przykładowa tabliczka - GTA 5: Premia - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Przykładowa tabliczka

Nieruchomości możesz oczywiście odwiedzać w dowolnej kolejności i jest ich w sumie piętnaście. Za każdym razem odszukaj tabliczkę i zniszcz ją w dowolny sposób, np. uderzając w nią autem czy trafiając w nią z broni palnej.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Premia

Nagrody za ukończenie misji:

nowa osoba na liście kontaktów Trevora: Josh

Wymagania do ukończenia misji w 100%: Misja ta nie posiada żadnych dodatkowych wymagań, tak więc automatycznie zaliczana jest w 100 procentach.