Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Ostatnia przysługa - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V ma do zaoferowania opis przejścia pobocznej misji Ostatnia przysługa. W poniższej solucji do GTA 5 podpowiadamy gdzie znajduje się ostatni piąty samochód i jak we właściwy sposób podczepić go do holownika.

Opis przejścia pobocznej misji Ostatnia przysługa

Dostępność: Franklin

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna jakiś czas po zaliczeniu opcjonalnego zadania Ciągłe przysługi. Tym razem analogicznie do dwóch początkowych misji zlecanych przez Tonyę musisz osobiście się z nią spotkać celem odbycia rozmowy w cztery oczy. Kobieta tradycyjnie będzie czekała w pobliżu domu Franklina.

Z racji tego, że samochód uderzył w drzewo musisz zaczepić się jego tyłu - GTA 5: Ostatnia przysługa - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Z racji tego, że samochód uderzył w drzewo musisz zaczepić się jego tyłu

Dojedź w towarzystwie Tonyi na policyjny parking, przesiądź się do półciężarówki pomocy drogowej (Towtruck) i wyrusz na miejsce wypadku. Po dotarciu do celu podróży zaparkuj półciężarówkę dokładnie za uszkodzonym pojazdem i skorzystaj z dźwigu. Odwieź pojazd do warsztatu samochodowego i pozostaw go w oznaczonej strefie. Na sam koniec powróć na policyjny parking i zaczekaj aż Tonya wysiądzie z półciężarówki.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Ostatnia przysługa

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 5 minut. Postaraj się już na starcie dysponować szybkim pojazdem, a w dalszej części misji jak najszybciej dotrzeć do uszkodzonego pojazdu (warto używać specjalnej zdolności Franklina, tak by nie zwalniać niepotrzebnie w trakcie pokonywanych ostrych zakrętów).
  2. Unhook Bonus - Nie możesz doprowadzić do odczepienia holowanego samochodu aż do momentu gdy dotrzesz z nim do warsztatu samochodowego.