Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Wstęp do skoku w Paleto - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V zamieściliśmy opis przejścia głównej misji 51 - Wstęp do skoku w Paleto. W naszej solucji do GTA 5 znajdziesz informacje jak poprawnie przeprowadzić rekonesans budynku banku, jak celowo aktywować alarm i kogo warto wybrać do wzięcia udziału w napadzie.

Jeżeli szukasz opisu przejścia właściwego napadu, to przejdź na stronę z omówieniem misji 54.

Ogólne założenia misji 51 - Wstęp do skoku w Paleto

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 49 (Niewielka turbulencja). Możesz już wyruszyć do laboratorium metamfetaminy (punkt B na mapie świata).

Grywalne postacie: Michael, Trevor

Dodatkowe informacje: Misja ta spełnia rolę przygotowania do napadu na bank, czyli trzeciego dużego skoku w grze. W przeciwieństwie do poprzednich napadów nie musisz dodatkowo zapisywać stanu gry, bo jedyną decyzją jakiej dokonasz w końcówce omawianej misji będzie wybór pomocnika. Sama misja jest bardzo prosta i jej jedynym bardziej emocjonującym momentem jest wyścig pomiędzy Michaelem i Trevorem po bezdrożach.

Kompletny opis przejścia misji 51 - Wstęp do skoku w Paleto

Musisz dotrzeć na piętro budynku laboratorium - GTA 5: Wstęp do skoku w Paleto - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Musisz dotrzeć na piętro budynku laboratorium

Miejscem rozpoczęcia tej misji jest laboratorum metamfetaminy znajdujące się w miasteczku Sandy Shores, na zachód od przyczepy Trevora (miejsce to miałeś już okazję odwiedzić w dziewiętnastej misji gry). Misję możesz zacząć grając jako Michael lub Trevor, docierając do jednego z pomieszczeń na piętrze budynku. Po obejrzeniu cut-scenki, w której wezmą udział również Steve i Dave, wyjdź z laboratorium i wsiądź do auta Michaela (Declasse Premier).

Główne wejście do banku - GTA 5: Wstęp do skoku w Paleto - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Główne wejście do banku

Możesz już wyruszyć do miasteczka Paleto Bay znajdującego się w północnej części mapy. Po dotarciu na miejsce zatrzymaj się w pobliżu przystanku autobusowego i zaczekaj na przybycie Lestera. Na początek czeka Cię rekonesans banku, który będzie celem ataku. Zaparkuj auto przed bankiem i załącz kamerę filmową żeby dokonać na niego przybliżenia obrazu. Przejedź następnie na niewielkie pole zlokalizowane na lewo od budynku.

Wysiądź z auta i użyj jakiejś broni (najlepiej z celownikiem) do zniszczenia pokazanego na dołączonym screenie alarmu, który zamontowany jest na ścianie banku - GTA 5: Wstęp do skoku w Paleto - solucja - GTA 5 - poradnik do gry

Wysiądź z auta i użyj jakiejś broni (najlepiej z celownikiem) do zniszczenia pokazanego na dołączonym screenie alarmu, który zamontowany jest na ścianie banku. Po wykonaniu tej akcji powróć szybko do samochodu i przejedź na pobliską stację benzynową. Obserwuj reakcję ze strony policji, wysłuchując rozmów osób siedzących w aucie.

Dobrze byłoby wybrać tę samą osobę, która brała udział w napadzie na sklep jubilerski - GTA 5: Wstęp do skoku w Paleto - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Dobrze byłoby wybrać tę samą osobę, która brała udział w napadzie na sklep jubilerski

Kolejna część misji to powrót do laboratorium metamfetaminy i jest to swego rodzaju wyścig. Polecam przełączyć się na postać Trevora, albowiem ukradł on w międzyczasie dobry motocykl i w rezultacie łatwiej będzie nim dotrzeć do celu podróży jako pierwszy. Ostatnią częścią opisywanego zadania jest zaplanowanie napadu i jak już wcześniej powiedziałem nie będziesz musiał wybierać pomiędzy różnymi wariantami zachowania. Jedyną decyzją jaką musisz podjąć jest wybór strzelca (gunman) jako pomocnika do napadu i dobrze byłoby rozważyć zabranie ze sobą tej samej osoby, która towarzyszyła ci w ataku na sklep jubilerski, albowiem po zakończeniu tamtego skoku jej umiejętności uległy zwiększeniu.

Nagrody i wyzwania misji 51 - Wstęp do skoku w Paleto

Nagrody za ukończenie misji:

nowa osoba na liście kontaktów Trevora: Lester

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Leisurely Drive - Musisz dotrzeć do banku w czasie krótszym niż 3 minuty i 30 sekund. Postaraj się w nikogo nie uderzać, utrzymując ciągłą wysoką prędkość na autostradzie.
  2. Winner - Musisz wygrać wyścig do laboratorium w końcowej części misji. Najlepiej jest rozegrać go grając jako Trevor.