Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Mord autobusowy - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V zamieściliśmy opis przejścia głównej misji 45 - Mord autobusowy. W poniższej solucji do GTA 5 znajdziesz informacje jak wejść w posiadanie autobusu miejskiego i jak użyć autobusu do zamordowania celu misji.

Ogólne założenia misji 45 - Mord autobusowy

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 44 (Grzeszna miłość). Możesz już wyruszyć do budki telefonicznej znajdującej się w centralnej części Los Santos, a konkretnie w dzielnicy Hawick (punkt L na mapie świata).

Grywalne postacie: Franklin

Dodatkowe informacje: Misja ta jest jednym z wielu zabójstw na zlecenie i otrzymuje się ją oczywiście od Lestera. W tym przypadku zarówno do dotarcia do miejsca odnalezienia celu misji, jak i do zlikwidowania wytypowanej przez Lestera osoby użyty zostanie autobus komunikacji miejskiej.

Kompletny opis przejścia misji 45 - Mord autobusowy

Budka telefoniczna - GTA 5: Mord autobusowy - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Budka telefoniczna

Miejscem rozpoczęcia opisywanej misji jest dzielnica Hawick zlokalizowana w centralnej części Los Santos. Po dotarciu na miejsce musisz podejść do budki telefonicznej i odebrać telefon od Lestera, który wyjaśni Franklinowi szczegóły misji. Plan zakłada mianowicie zamordowanie pozbawionego skrupułów miliardera Isaaca Penny'ego, wykorzystując to, że lubi docierać do pracy komunikacją miejską. Uwaga - Jeśli grasz na giełdzie to rozważ zakup akcji firmy Vapid, ALE dopiero po zakończeniu misji, bo dopiero wtedy wyraźnie stracą one na wartości.

Zatrzymuj się na kolejnych przystankach - GTA 5: Mord autobusowy - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Zatrzymuj się na kolejnych przystankach

Możesz już wyruszyć na południowy-wschód, a konkretnie w stronę zajezdni autobusowej znajdującej się w dzielnicy Textile City. Po dotarciu na miejsce wsiądź do autobusu komunikacji miejskiej (Bus) i rozpocznij kurs, dojeżdżając do kolejnych oznaczonych przez grę przystanków i zatrzymując się przy nich celem zabierania na pokład nowych pasażerów.

Uderz Isaaca sterując przez cały czas autobusem - GTA 5: Mord autobusowy - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Uderz Isaaca sterując przez cały czas autobusem

Isaac Penny pojawi się na czwartym odwiedzonym przystanku, aczkolwiek po zwietrzeniu problemów zrezygnuje z podróży autobusem i wsiądzie na rower. Nie wysiadaj z autobusu, tylko wyrusz za uciekającym miliarderem. Zaczekaj na dobry moment i uderz go z dużą siłą, doprowadzając do jego śmierci. Pozostało ci już tylko wysiąść z autobusu, oddalić się na bezpieczną odległość i zaczekać na finalną rozmowę z Lesterem.

Nagrody i wyzwania misji 45 - Mord autobusowy

Nagrody za ukończenie misji:

7000 dolarów

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

Hit and Run - Musisz potrącić uciekającego na rowerze Isaaca z wykorzystaniem autobusu komunikacji miejskiej.