Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Szatański wycisk, Michael - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera opis przejścia pobocznej misji Szatański wycisk - Michael. Nasza solucja do GTA 5 wyjaśnia gdzie spotkać się z Mary Ann grając jako Michael i jak zapewnić sobie wygraną w wyścigu z Mary Ann.

Opis przejścia pobocznej misji Szatański wycisk - Michael

Dostępność: Michael - GTA 5: Szatański wycisk, Michael - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Michael

Lokalizacja: Musisz porozmawiać z Mary Ann przygotowującą się do biegu w dzielnicy Pacific Bluffs, a dokładnie na południowy-zachód od posiadłości Michaela (powyższy screen).

Misja ta ma dość nietypowy przebieg, albowiem jest wyścigiem mającym na celu ustalić kto jako pierwszy dotrze do mety znajdującej się na plaży - GTA 5: Szatański wycisk, Michael - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Misja ta ma dość nietypowy przebieg, albowiem jest wyścigiem mającym na celu ustalić kto jako pierwszy dotrze do mety znajdującej się na plaży. Do zadania tego najlepiej jest przystąpić dopiero po rozwinięciu staminy (wytrzymałości) Michaela, choć nie jest to absolutnie wymagane. Niezależnie od okoliczności rozegrania misji tuż po rozpoczęciu wyścigu przeskocz nad pokazaną na screenie balustradą, dzięki czemu skrócisz sobie dystans do kolejnego punktu kontrolnego.

Meta - GTA 5: Szatański wycisk, Michael - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Meta

W dalszej części biegu dawkuj sobie momenty sprintu oraz standardowego biegu, tak by nie przemęczyć przedwcześnie Michaela. Uwaga - Po wyczerpaniu całego "zapasu" staminy Michael w dalszym ciągu będzie mógł próbować używać sprintu, ale jego energia życiowa zacznie szybko spadać. Na szczęście jeśli wszystko dobrze rozegrasz to nie dojdzie do takiej sytuacji. Misja zostanie zaliczona jeśli dotrzesz do mety jako pierwszy.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Szatański wycisk - Michael

Nagrody za ukończenie misji:

nowa osoba na liście kontaktów Michaela: Mary Ann

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

Contender - Musisz wygrać wyścig bez skracania sobie drogi. Co ciekawe, gra bardzo pobłażliwie spogląda na przeskoczenie przez balustradę tuż po starcie, tak więc nie musisz unikać tej czynności.