Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Triatlon - porady GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V zamieściliśmy informacje jak przystępować do zawodów triatlonowych. Dowiesz się z jakich konkurencji składa się triatlon w GTA 5, jakie czynności należy wykonywać w trakcie triatlonu oraz jak poprawnie przygotować się od strony fizycznej do uczestnictwa w triatlonie.

Swoje zmagania możesz oglądać w telewizji - GTA 5: Triatlon - porady - GTA 5 - poradnik do gry
Swoje zmagania możesz oglądać w telewizji

Triatlon to wyścig pływacki, rowerowy i biegowy w jednym. Jest to świetny sposób na zbudowanie staminy swoich postaci oraz na zniekształcenie palców od ciągłego klikania.

Po krótce zasada wszystkich trzech wyścigów jest prosta. Lewą gałką analogową kierujesz dokąd płyniesz/jedziesz/biegniesz, a wciskając bez opamiętania A/X robisz to szybciej.

O ile nie masz już wysokiej staminy, postać szybko ulegnie zmęczeniu i wówczas będziesz zmuszony albo przestać przyspieszać, a zarazem ryzykować wyprzedzenie, albo biec dając z siebie dosłownie wszystko i zamiast staminy tracąc punkty życia.

Po wykonaniu podstawowych dwóch triatlonów odblokujesz trzeci, The Coyote Cross Country Triathlon, który trwa pół godziny. Przed wybraniem się na niego upewnij się, że postać ma już całkowicie rozwiniętą staminę. Rób też regularne przerwy włączając pauzę, by dać odpocząć swojej ręce...