Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Paparazzo, Krach - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera opis przejścia pobocznej misji Paparazzo - Krach. Nasza solucja do GTA 5 objaśnia jak poprawnie śledzić policyjny pościg oraz jak dobrać idealny moment do sfotografowania aresztowania Poppy Mitchell.

Opis przejścia pobocznej misji Paparazzo - Krach

Dostępność: Franklin - GTA 5: Paparazzo, Krach - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Franklin

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna po zaliczeniu opcjonalnego zadania Paparazzo - Współpraca. Musisz zaczekać do momentu, w którym otrzymasz smsa od Beverly'ego. Możesz już wyruszyć do pokazanego na screenie zielonego okręgu, który znajduje się w centralnej części dzielnicy Vinewood (Downtown Vinewood).

Dołącz do pościgu - GTA 5: Paparazzo, Krach - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Dołącz do pościgu

Po zbliżeniu się do miejsca rozpoczęcia misji zadzwoni do Ciebie Beverly z informacją na temat pościgu policyjnego za celebrytką Poppy Mitchell. Dołącz do tego pościgu i upewnij się jednocześnie, że dysponujesz odpowiednio szybkim pojazdem, dzięki czemu nie pozwolisz oddalić się autom biorącym w nim udział. W trakcie podążąnia za autem Poppy oraz ścigającym ją radiowozem pilnuj się żeby przypadkowo nie uderzyć w pojazd stróżów prawa. W tych miejscach, w których trzeba uniknąć ruchu ulicznego czy wykonać ostry skręt pomagaj sobie ponadto specjalną zdolnością Franklina.

Pościg dobiegnie końca w miejscu, w którym auto Poppy zderzy się z drzewem - GTA 5: Paparazzo, Krach - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Pościg dobiegnie końca w miejscu, w którym auto Poppy zderzy się z drzewem. Zaparkuj w pobliżu, wysiądź z samochodu i wybierz z inwentarza telefon. Uaktywnij kamerę w telefonie (Snapmatic), dokonaj przybliżenia obrazu na Poppy i ZACZEKAJ aż zostaną założone jej kajdanki (powyższy screen). Dopiero wtedy wykonaj zdjęcie i wyślij je do Beverly'ego. Możesz już oddalić się od miejsca wypadku i wysłuchać kończącej tę misję rozmowy z Beverlym.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Paparazzo - Krach

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Thick of it - Musisz utrzymywać się przez cały czas w niewielkiej odległości od obu aut uczestniczących w pościgu.
  2. DUI Diva - Musisz zrobić zdjęcie Poppy dopiero po tym jak zostaną jej założone kajdanki.