Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA V - poradnik do gry

GTA V - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

37 - Holownik | Wątek główny GTA V Poradnik GTA V

37: Tow Truck (Holownik)

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 35 (Szybka robota). Zlokalizuj ikonę Hs na północ od portu, symbolizującą miejsce odnalezienia holownika.

Grywalne postacie: Trevor

Dodatkowe informacje: Wszystkie misje powiązane z nowym napadem są bardzo krótkie. W tej chodzi jedynie o dokonanie kradzieży pojazdu pomocy drogowej i odwiezienie go do bazy wypadowej.

Miejsce odnalezienia holownika - 37 - Holownik | Wątek główny GTA V - GTA V - poradnik do gry
Miejsce odnalezienia holownika

Poszukiwany pojazd pomocy drogowej znajduje się na północ od portu (Elysian Island). Po dotarciu na miejsce możesz zaatakować z zaskoczenia pracownika pomocy drogowej lub od razu wsiąść do holownika (Towtruck). Licz się z tym, że czynność ta doprowadzi najprawdopodobniej do załączenia pościgu policyjnego i z racji tego, że holownik nie jest zbyt mobilny postaraj się jak najszybciej schować się w bocznej uliczce celem przeczekania pościgu. Po jego zakończeniu powróć do bazy wypadowej i pozostaw holownik na parkingu.

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  • Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 3 minuty. Jeśli lubisz ryzykować to możesz od razu po zdobyciu holownika wyruszyć w stronę bazy wypadowej i na bieżąco szukać po drodze miejsc do ukrywania się przed pojawiającymi się na radarze radiowozami.
  • Not a Scratch - Nie możesz poważnie uszkodzić holownika.
  • Truckin' - Musisz rozwinąć maksymalną prędkość pojazdem pomocy drogowej. Okazji do zaliczenia tego wyzwania szukaj w tych miejscach, w których zjeżdża się z wzniesień.