Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA V - poradnik do gry

GTA V - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pogrzeb | Przypadkowe zdarzenia | GTA V Poradnik GTA V

Pogrzeb

Dostępność: dowolna postać

Lokalizacja: Polna droga na północ od miasteczka Paleto Bay znajdującego się w północnej części mapy.

Zlikwiduj napastników i uwolnij kobietę - Pogrzeb | Przypadkowe zdarzenia | GTA V - GTA V - poradnik do gry
Zlikwiduj napastników i uwolnij kobietę

Rozejrzyj się za pick-upem, przy którym zauważysz dwóch uzbrojonych mężczyzn oraz kobietę mającą zostać wkrótce pogrzebaną żywcem. Zacznij od użycia broni palnej żeby pozbyć się napastników, a następnie podejdź do kobiety i uwolnij ją. Wysłuchaj rozmowy, wsiądź do auta i rozpocznij przejazd w stronę niewielkiego parkingu zlokalizowanego na wzgórzach Vinewood. Po odwiezieniu kobiety w wyznaczone przez nią miejsce zaczekaj na telefon od niej, który będzie równoznaczny z otrzymaniem nagrody w wysokości 60000 dolarów.

Uwaga - Jeśli grasz jako Trevor to możesz zaliczyć to zadanie w alternatywny sposób, a mianowicie zawieźć kobietę do siedziby kultu Altruistów, która znajduje się u podnóża góry Chiliad w północno-zachodniej części mapy (punkt A na mapie świata). Nagroda za przekazanie kobiety w ręce Altruistów to zaledwie 1000 dolarów, tak więc radzę zrezygnować z tego pomysłu.

Nagrody za ukończenie zdarzenia:

  • gotówka (60000 dolarów jeśli zawiozłeś kobietę do Vinewood lub 1000 dolarów jeśli zawiozłeś kobietę do kultu Altruistów)
  • pełne naładowanie paska specjalnej zdolności