Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Mała podwodna - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajduje się opis przejścia głównej misji 31 - Mała podwodna. Nasza solucja do GTA 5 wyjaśnia gdzie znaleźć miniaturową łódź podwodną, jak ukraść łódź podwodną i gdzie dopłynąć łodzią podwodną celem jej ukrycia.

Ogólne założenia misji 31 - Mała podwodna

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 30 (Zwiad w porcie) i zaczekać dodatkowo na smsa od Wade'a. Doprowadzi to do pojawienia się na mapie świata ikony Hs symbolizującej miejsce odnalezienia łodzi podwodnej.

Grywalne postacie: Trevor

Dodatkowe informacje: Najważniejszą informacją związaną z tą misją jest to, że jest ona wspólna dla obu wariantów zachowania, czyli ataku na frachtowiec i ataku na poligon doświadczalny na morzu. Kradzież niewielkiej łodzi podwodnej to łatwe zadanie, przy czym warto wykorzystać okazję i w drodze do miejsca wyciągnięcia jej z wody dobrze zapoznać się z podstawami sterowania. Radzę ponadto zabrać ze sobą na tę misję wyciszony karabin snajperski.

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie