Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Pieniądze - jak szybko zarobić? GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V zamieściliśmy informacje jakie są najlepsze pomysły na wzbogacenie się. Wyjaśniamy jak można stać się milionerem w GTA 5 m.in. dzięki przeprowadzaniu skoków oraz grze na giełdzie.

Informacje wstępne

Rozpoczynając przygodę z Grand Theft Auto V będziesz dysponował nad wyraz skromnymi środkami, które nie pozwolą za bardzo poszaleć na zakupach. Jest jednak kilka sposobów, dzięki którym szybko można dodać kilka zer do swojego konta.

Skoki

Słabi współpracownicy będą mieć coraz lepsze umiejętności po skoku zachowując niskie żądania finansowe - GTA 5: Pieniądze - jak szybko zarobić? - GTA 5 - poradnik do gry
Słabi współpracownicy będą mieć coraz lepsze umiejętności po skoku zachowując niskie żądania finansowe

Najbardziej oczywistym sposobem na pieniądze jest wykonywanie skoków. Przy każdym zbieraniu ekipy będziesz miał do wyboru kilku kandydatów, którzy w zależności od swoich umiejętności będą w swojej pracy lepsi lub gorsi. Im lepszy współpracownik, tym mniej komplikacji w czasie misji, ale i więcej gotówki wydane na tegoż wspólnika.

Warto tu zaznaczyć, że gorsi kandydaci będą rozwijać swoje umiejętności z każdą dokonaną kradzieżą, ale jednocześnie zachowają swoje stare żądania finansowe. Dobór najtańszych jest więc najekonomiczniejszym rozwiązaniem. Misje będą bardziej skomplikowane, ale generalnie nie powinieneś odczuć jakiegoś bardzo przytłaczającego wzrostu poziomu trudności. Przykładowo przy pierwszym skoku na jubilera, wykonywanym stosunkowo wcześnie w grze, wybór najgorszego kierowcy sprawi, że nie będziesz miał słownych instrukcji dokąd jechać, gorsze motocykle w kanałach oraz mały postój bezpośrednio w nich, czyli nic z czym nie można sobie poradzić. Wybór najgorszego strzelca sprawi, że ten się rozbije i wyrzuci pieniądze, ale i tak podniesiesz je Franklinem, więc finansowo nic nie stracisz. Z kolei wybór informatyka określi ile czasu będziesz miał na opróżnienie wszystkich gablot i praktycznie tylko tu warto wyłożyć trochę większą sumę, by mieć pewność, że opróżnisz sklep z każdej cennej błyskotki.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie