Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA Online: Samochody, tuning - porady GTA 5 poradnik, solucja

By mieć dostęp do kolejnych elementów tuningu musisz wygrywać wyścigi w trybie online. Wygranym wyścigiem odblokujesz elementy dla określonego typu pojazdów (dla odblokowania modyfikacji motocykli musisz wygrywać zawody motocyklowe).

Los Santos Customs, czyli świątynia tunerów - GTA Online: Samochody, tuning - porady - GTA 5 - poradnik do gry
Los Santos Customs, czyli świątynia "tunerów"

W garażach LSC (Los Santos Customs) możesz także sprzedawać samochody za rozsądną gotówkę (od kilku do kilkunastu tysięcy - zależnie od wartości samochodu). Nie możesz jednak robić tego stale, a jedynie od czasu do czasu (co mniej więcej godzinę). Z tego powodu staraj się dostarczać drogie samochody, lecz nie przekraczające bariery super-samochodów, o czym poniżej...

Pojazdów specjalnych (jak policja czy straż pożarna) nie można sprzedawać ani modyfikować. Samochodami specjalnymi są również pojazdy innych graczy, do których często możesz wsiąść, lecz nie możesz ich zachować dla siebie lub sprzedać. Jednakże do grupy "specjalnej" zaliczają się teraz także wszystkie samochody klasy "super", jeżdżące po drogach i stojące na parkingach. Tych również nie możesz sprzedać ani modyfikować, czy zachować w swoim garażu. Co więcej, jeśli ukradniesz taki samochód jest szansa, że zostaniesz poszukiwany przez fikcyjnego właściciela, i za twoją głowę zostanie wyznaczona nagroda. By mieć dostęp do wszystkich samochodów bez problemów najlepszym rozwiązaniem jest ich zakup. Dokonać zakupu możesz przez Internet, auta automatycznie zostaną przeniesione do wskazanego przez ciebie garażu i zostanie zamontowany w nich nadajnik.