Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA V - poradnik do gry

GTA V - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Policja i zakres jej działań | Porady i podstawowe informacje | GTA V Poradnik GTA V

Policja i zakres jej działań

Gwiazdki determinują siły używane przez policję - Policja i zakres jej działań | Porady i podstawowe informacje | GTA V - GTA V - poradnik do gry
Gwiazdki determinują siły używane przez policję

Prędzej czy później różne wybryki muszą doprowadzić do starcia z policją, która będzie starać się spacyfikować złoczyńcę. Pościg zakończy się w jeden z trzech sposobów:

  • Aresztowanie. Grę wznowisz na posterunku policji. Utracisz wszelką broń oraz trochę gotówki.
  • Śmierć. Obudzisz się w szpitalu, gdzie zostanie pobrana kwota za leczenie. Paradoksalnie jest to lepsze wyjście, niż aresztowanie, jeśli posiadasz dużo cennych broni, gdyż mimo dużo droższej opłaty za "usługę" (w zależności od tego ile masz gotówki, maksymalnie 5k) zachowasz całe swoją uzbrojenie. Jeśli więc uznasz dalszą ucieczkę przed pościgiem za bezcelową, daj się zabić zamiast aresztować, chyba że posiadasz tylko kilka podstawowych broni.
  • Ucieczka. Gdy znikniesz z oczu policji będziesz poszukiwany jeszcze przez kilka następnych minut. Jeśli nie zostaniesz odnaleziony policja wycofa się z pościgu i będziesz mógł wrócić do normalnej gry.

To jak wielkie siły zostaną użyte określa tzw. Wanted Level w postaci pięciu gwiazdek. Działa on na następującej zasadzie:

Zostało jeszcze 60% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie