Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA Online: Ekipy - porady GTA 5 poradnik, solucja

W świecie GTA Online nie musisz działać sam. W dowolnym momencie gry możesz dołączyć do ekipy stworzonej przez innych graczy. Daje to szereg korzyści i mnóstwo dodatkowej zabawy. Każdy członek ekipy może założyć unikatowe emblematy swojej grupy. Będąc jej członkiem masz szanse na dodatkowe punkty doświadczenia oraz punkty reputacji. Możesz także awansować w hierarchii ekipy i po pewnym czasie stanąć na jej czele. Jeśli nie znajdziesz grupy, do której chciałbyś dołączyć, możesz stworzyć własną i zaprosić swoich znajomych, aby walczyli u Twego boku.

Pierwszym krokiem, jaki musisz zrobić, żeby dołączyć do istniejącej ekipy lub stworzyć własną, jest założenie konta w Rockstar Games Social Club.

Strona główna Rockstar Games Social Club - GTA Online: Ekipy - porady - GTA 5 - poradnik do gry
Strona główna Rockstar Games Social Club

Wejdź na stronę www.socialclub.rockstargames.com. W lewym górnym rogu strony klikamy w żółte pole z napisem Dołącz do Social Club. Na kolejnej stronie uzupełniasz podstawowe dane: pseudonim, adres e-mail, hasło do konta, datę urodzenia oraz Państwo, w którym mieszkasz. W trosce o bezpieczeństwo danych hasło musi zawierać, co najmniej jedną wielką literę i cyfrę. Po uzupełnieniu wszystkich informacji klikasz pole Stwórz Konto. Tym samym akceptujesz politykę prywatności.

Możesz także założyć konto za pośrednictwem portali społecznościowych. Klikasz na znacznik jednego z portali i zostaniesz przekierowany do strony logowania. Kiedy zalogujesz się do swojego konta, postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi na ekranie.