Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Trevor - opis, specjalizacja, unikalna umiejętność GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera szczegółowy opis Trevora, czyli jednej z trzech grywalnych postaci gry. Dowiesz się jakimi umiejętnościami dysponuje Trevor w GTA V oraz jakie unikalne elementy rozgrywki zarezerwowano dla tej grywalnej postaci.

Trevor jest bardzo doświadczonym pilotem - GTA 5: Trevor - opis, specjalizacja, unikalna umiejętność - GTA 5 - poradnik do gry
Trevor jest bardzo doświadczonym pilotem

Trevor to łysiejący i nie do końca zrównoważony psychicznie były pilot wojskowy, który znany jest z częstych napadów agresji i braku poszanowania do ludzkiego życia. W przeszłości Trevor przyjaźnił się z Michaelem, lecz w wyniku konfliktu interesów nie utrzymuje z nim obecnie koleżeńskich stosunków, kumplując się jedynie z Ronem mającym bzika na punkcie teorii spiskowych.

Specjalizacja: Trevor jest byłym pilotem wojskowym i oznacza to, że o wiele lepiej radzi sobie od pozostałych grywalnych postaci w temacie pilotowania śmigłowców, samolotów i innych maszyn latających. Zdolność ta przydaje się w tych misjach, w których wymagane jest szybkie i bezproblemowe opuszczenie miejsca napadu czy strzelaniny.

Specjalna zdolność Trevora - GTA 5: Trevor - opis, specjalizacja, unikalna umiejętność - GTA 5 - poradnik do gry
Specjalna zdolność Trevora

Unikalna umiejętność: Specjalną umiejętnością Trevora jest możliwość uaktywnienia swego rodzaju trybu furii, w którym postać ta zadaje przeciwnikom większe obrażenia i jednocześnie staje się bardziej wytrzymała na ich ataki. Ponadto Trevor jest w stanie wyprowadzać bardzo silne uderzenia w walce wręcz. Pasek specjalnej zdolności Trevora możesz regenerować poprzez zabijanie wrogów, otrzymywanie obrażeń, trafianie przeciwników w głowę oraz poruszanie się autami z dużą prędkością.

Elementy gry zarezerwowane dla omawianej postaci: Dla Trevora przygotowanych zostało wiele opcjonalnych i niejednokrotnie zwariowanych wyzwań. Ponadto do rozegrania są dodatkowe misje związane ze zwalczaniem działalności wrogo nastawionego do Trevora klubu motycklowego The Lost Motorcycle Club.