Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Autostopowicz 1, Przypadkowe zdarzenia - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto V zamieściliśmy opis przejścia przypadkowego zdarzenia Autostopowicz 1. W naszej solucji do GTA 5 znajdziesz informacje gdzie spotkać pierwszego autostopowicza, jak zachować się w stosunku do niego i jakie nagrody przewidziano za dowiezienie go do celu podróży na czas.

Dostępność: dowolna postać

Lokalizacja: Droga Ineseno Road sąsiadująca z autostradą w zachodniej części mapy.

Osoba stojąca przy popsutym aucie - GTA 5: Autostopowicz 1, Przypadkowe zdarzenia - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Osoba stojąca przy popsutym aucie

Zatrzymaj się w pobliżu osoby stojącej przy zepsutym samochodzie i zaoferuj mężczyźnie podwiezienie go na lotnisko. Warto w tym miejscu zauważyć, że na osiągnięcie celu podróży masz określoną ilość czasu, tak więc upewnij się, że dysponujesz odpowiednio szybkim autem i unikaj niepotrzebnych stłuczek po drodze. Nagrodą za wykonanie kursu jest gotówka, aczkolwiek jeśli do celu dotrzesz w czasie krótszym niż 2 minuty i 20 sekund to od podwiezionej osoby otrzymasz także podpowiedź odnośnie tego w akcje jakiej firmy warto w najbliższym czasie zainwestować na giełdzie papierów wartościowych.

Uwaga - Jeśli grasz jako Trevor to możesz zaliczyć to zadanie w alternatywny sposób, a mianowicie zawieźć mężczyznę do siedziby kultu Altruistów, która znajduje się u podnóża góry Chiliad w północno-zachodniej części mapy (punkt A na mapie świata). Nagroda za przekazanie mężczyzny w ręce Altruistów to 1000 dolarów.

Nagrody za ukończenie zdarzenia:

  1. 100 dolarów (jeśli zawiozłeś mężczyznę na lotnisko)
  2. 1000 dolarów (jeśli zawiozłeś mężczyznę do kultu Altruistów)
  3. wskazówka do gry na giełdzie papierów wartościowych (jeśli zawiozłeś mężczyznę na lotnisko w czasie krótszym niż 2 minuty i 20 sekund)
  4. +5 do umiejętności prowadzenia pojazdów