Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Ryzyko docelowe - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V skrywa opis przejścia pobocznej misji Ryzyko docelowe. Poniższa solucja do GTA 5 podpowiada jak dostać się na dach wieżowca w Pillbox Hill oraz jak bezbłędnie wylądować na naczepie ciężarówki po zeskoczeniu z dachu budynku.

Opis przejścia pobocznej misji Ryzyko docelowe

1 - GTA 5: Ryzyko docelowe - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Dostępność: Franklin - GTA 5: Ryzyko docelowe - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Franklin

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna jakiś czas po zaliczeniu opcjonalnego zadania Ryzyko płynności. Tym razem z Domem musisz spotkać się na dachu wieżowca znajdującego się w dzielnicy Pillbox Hill. Jako że na wspomniany dach nie prowadzą żadne schody ani winda należy tam dolecieć śmigłowcem. Za maszyną latającą proponuję rozejrzeć się na zachód od wieżowca, przy pokazanym na powyższych screenach lądowisku w dzielnicy La Puerta.

Wieżowiec, na dachu którego przebywa Dom - GTA 5: Ryzyko docelowe - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Wieżowiec, na dachu którego przebywa Dom

Wsiądź do śmigłowca (Frogger) i wyrusz w stronę oznaczonego przez grę wieżowca. Wyląduj na dachu budynku i podejdź do Doma, dzięki czemu oficjalnie rozpoczniesz opisywaną misję.

Właściwa misja jest już bardzo krótka, zakładając wylądowanie na pokazanej na screenie ciężarówce po wykonaniu skoku z dachu wieżowca - GTA 5: Ryzyko docelowe - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Właściwa misja jest już bardzo krótka, zakładając wylądowanie na pokazanej na screenie ciężarówce po wykonaniu skoku z dachu wieżowca. Postaraj się rozwinąć spadochron możliwie jak najpóźniej i nie zapomnij o przytrzymywaniu przycisku odpowiedzialnego za namierzanie ciężarówki, dzięki czemu łatwiej ci będzie wykonać idealne lądowanie. Zaczekaj aż dołączy do Ciebie Dom i obejrzyj końcową cut-scenkę.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Ryzyko docelowe

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Dare Devil - Musisz lecieć przez co najmniej osiem sekund zanim użyjesz spadochronu. Oznacza to, że należy go rozwinąć gdy Franklin będzie już znajdował się dość blisko ziemi.
  2. Bullseye - Musisz wylądować poprawnie na plandece ciężarówki.