Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Środek na owady - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V możesz znaleźć opis przejścia głównej misji 14 - Środek na owady. Nasza solucja do GTA 5 wyjaśnia gdzie znaleźć furgonetkę w porcie oraz jak ukraść środek na owady pozostając niezauważonym.

Zadanie to załączy się tylko jeśli w misji 11 - Sprawdzanie jubilera wybrałeś sprytny wariant napadu.

Ogólne założenia misji 14 - Środek na owady

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 11 (Sprawdzanie jubilera) oraz wybrać w jej końcowej części sprytny wariant napadu (Smart). Po otrzymaniu smsa od Lestera na mapie świata pojawi się ikona Hs symbolizująca furgonetkę eksterminatora szkodników.

Grywalne postacie: Michael

Dodatkowe informacje: To pierwsza z dwóch króciutkich misji powiązanych ze sprytnym wariantem napadu na sklep jubilerski. Polecam przejść ją bez wszczynania alarmów, szczególnie że będzie to bardzo łatwe do wykonania.

Kompletny opis przejścia misji 14 - Środek na owady

Magazyn w porcie - GTA 5: Środek na owady - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Magazyn w porcie

Furgonetka, którą musisz ukraść, zaparkowana jest w porcie (Elysian Island) w południowej części Los Santos. Dotrzyj w okolice magazynu, w którym znajduje się ten pojazd, ale nie wybieraj głównego wejścia do budynku, bo zaalarmowałbyś niepotrzebnie pracowników firmy od eksterminacji szkodników oraz pobliskiego ochroniarza.

Objedź magazyn, tak by znaleźć się na jego tyłach - GTA 5: Środek na owady - solucja - GTA 5 - poradnik do gry

Objedź magazyn, tak by znaleźć się na jego tyłach. Wysiądź z auta, załącz tryb skradania się i ostrożnie zbliż się do pokazanego na powyższym screenie pracownika. Zaatakuj tę osobę z zaskoczenia, ogłuszając ją bez wszczynania alarmu. Możesz już wsiąść do pojazdu (Declasse Burrito).

Miejsce pozostawienia furgonetki - GTA 5: Środek na owady - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Miejsce pozostawienia furgonetki

Do wykonania pozostała już tylko jedna czynność, a mianowicie dostarczenie skradzionej furgonetki w okolice zakładu konfekcyjnego. Wycofaj furgonetkę by nie zostać zauważonym w trakcie opuszczania portu, a po dotarciu do celu podróży zaparkuj pojazd pod mostem. Uwaga - Jeśli z jakichś powodów nie chcesz ogłuszać eksterminatora szkodników (pozbycie się tej osoby nie blokuje szansy zaliczenia misji w stu procentach) to możesz zakraść się do furgonetki zaparkowanej w prawym narożniku magazynu i się do niej włamać. W takiej sytuacji bardzo powoli wyjedź z magazynu (trzymaj się blisko lewej ściany) żeby nie zostać zauważonym.

Nagrody i wyzwania misji 14 - Środek na owady

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

Sneaky Pest - Musisz ukraść furgonetkę pozostając przez cały czas niezauważonym.