Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA Online: Dzienne zadania - porady, nagrody GTA 5 poradnik, solucja

Wraz z DLC Napady (Heists) pojawiają się w grze specjalne zadania dzienne. Jest to codzienne zestawienie trzech losowych celów do zrealizowania, które zostają nagradzane gotówką oraz punktami reputacji. Zadania muszą zostać zrealizowane w ciągu danego dnia, aby uzyskać nagrodę. Typy zadań są rozmaite, od uczestnictwa w określonym trybie rozgrywki (wyścig, deathmatch etc.), poprzez wykonanie skoku z określonej wysokości, czy zmodyfikowaniu samochodu, po wyjściu do kina lub pokazu striptizu kończąc. Obecne na dany dzień i ukończone już zadania można obejrzeć w menu interakcji. Zadania dostępne są dopiero dla graczy, którzy osiągnęli rangę 15. O odblokowaniu zadań dziennych zostaniesz automatycznie poinformowany.

Przechwytywanie pojazdów przemytników również może zaliczać się do zadań dziennych - GTA Online: Dzienne zadania - porady, nagrody - GTA 5 - poradnik do gry
Przechwytywanie pojazdów przemytników również może zaliczać się do zadań dziennych

Zadania dzienne mogą zostać skumulowane w zestawienie tygodniowe oraz miesięczne, obejmujące 28 dni. Jeśli wykonasz pod rząd zadania dzienne przez jeden tydzień lub cztery tygodnie zostaniesz nagrodzony znaczną premią. Jednak, aby tego dokonać nie można opuścić ani jednego dnia podczas tego okresu.

Zestawienie nagród za zadania dzienne i okresowe:

  • Nagroda dzienna: 25 000$ oraz 3000 punktów reputacji,
  • Nagroda tygodniowa: 100 000$ oraz 15 000 punktów reputacji,
  • Nagroda miesięczna: 500 000$ oraz 50 000 punktów reputacji.