Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Samoloty, śmigłowce - jak korzystać? GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto V zamieściliśmy szereg porad i wskazówek na temat pilotowania samolotów, śmigłowców i innych maszyn latających. Nasz przewodnik po grze GTA 5 wyjaśni ci jak unikać rozbijania się o ziemię, jak wykonywać manewry w powietrzu oraz gdzie składować posiadane samoloty i śmigłowce.

Ogólne informacje na temat składowania i używania maszyn latających

Podobnie jak samochody i łodzie, tak też maszyny latające potrzebują odpowiedniego miejsca do przechowywania. Samoloty trzymasz w hangarze, a helikoptery w helipadzie. Trevor ma jeden hangar, jednak pozostała dwójka chcąc kolekcjonować samoloty będzie zmuszona je dokupić.

Pamiętaj przy tym, że parkując samolot w hangarze, musisz wjechać nim do środka. Jeśli zostawisz go na pasie startowym, nie zostanie zapisany. Samoloty standardowo możesz ukraść lub kupić.

Opanowanie latania jest prawdopodobnie najtrudniejszym elementem z prowadzenia pojazdów w GTA V i nietrudno w nim o wypadek. Przed wycieczką w przestworza warto zawsze zaopatrzyć się w spadochron w Ammu-Nation, by w razie czego nie zostać mokrym plackiem na ziemi. Bardzo dobrym miejscem na ćwiczenia jest także szkoła latania, w której nie tylko zapoznasz się z podstawami sterowania w powietrzu, ale także będziesz miał okazję wyuczyć się skomplikowanych manewrów i ulepszyć umiejętność latania swojej postaci.

Zostało jeszcze 68% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie