Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA V - poradnik do gry

GTA V - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Korzystanie z samolotów i śmigłowców | Porady i podstawowe informacje | GTA V Poradnik GTA V

Korzystanie z samolotów i śmigłowców

Podobnie jak samochody i łodzie, tak też maszyny latające potrzebują odpowiedniego miejsca do przechowywania. Samoloty trzymasz w hangarze, a helikoptery w helipadzie. Trevor ma jeden hangar, jednak pozostała dwójka chcąc kolekcjonować samoloty będzie zmuszona je dokupić. Pamiętaj przy tym, że parkując samolot w hangarze, musisz wjechać nim do środka. Jeśli zostawisz go na pasie startowym, nie zostanie zapisany. Samoloty standardowo możesz ukraść lub kupić. Opanowania latania jest prawdopodobnie najtrudniejszym elementem z prowadzenia pojazdów w GTA V i nietrudno w nim o wypadek. Przed wycieczką w przestworza warto zawsze zaopatrzyć się w spadochron w Ammu-Nation, by w razie czego nie zostać mokrym plackiem na ziemi. . Bardzo dobrym miejscem na ćwiczenia jest także szkoła latania, w której nie tylko zapoznasz się z podstawami sterowania w powietrzu, ale także będziesz miał okazję wyuczyć się skomplikowanych manewrów i ulepszyć umiejętność latania swojej postaci.

Dodatkowo pamiętaj, że nad niektórymi obiektami państwowymi (np. Fort Zancudo, więzienie) jest zamknięta przestrzeń powietrzna. Jeśli się w niej znajdziesz zostaniesz poinformowany przez radio, byś ją natychmiast opuścił, a jeżeli się nie podporządkujesz, to będziesz miał na głowie pościg. W sytuacji, gdy musisz przelecieć w regionie zamkniętej strefy trzymaj się możliwie najbliżej ziemi, by nie zostać wykrytym przez radar.

Zostało jeszcze 68% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie