Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Pani Richards - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V oferuje opis przejścia pobocznej misji Pani Richards. W niniejszej solucji do GTA 5 znajdziesz informacje gdzie i kiedy pojawia się matka Trevora, gdzie odnaleźć potrzebne jej leki oraz jak ukraść leki i dostarczyć je kobiecie.

Opis przejścia pobocznej misji Pani Richards

Nieoczekiwane spotkanie - GTA 5: Pani Richards - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Nieoczekiwane spotkanie

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna po zaliczeniu całego głównego wątku fabularnego gry, przy czym w samej końcówce musisz wybrać Zakończenie B lub Zakończenie C. Przejmij kontrolę nad Trevorem i po otrzymaniu smsa od Rona powróć do przyczepy należącej do głównego bohatera (miasteczko Sandy Shores), dzięki czemu odkryjesz, że odwiedziła go jego matka. Staruszka poprosi syna o dostarczenie jej specyficznych leków.

1 - GTA 5: Pani Richards - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Plan zakłada dokonanie kradzieży furgonetki z lekami Deludamol, przy czym gra nie wskaże ci dokładnej lokalizacji pojazdu, zmuszając Cię do odnalezienia jednego z takich pojazdów we własnym zakresie - GTA 5: Pani Richards - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Plan zakłada dokonanie kradzieży furgonetki z lekami Deludamol, przy czym gra nie wskaże ci dokładnej lokalizacji pojazdu, zmuszając Cię do odnalezienia jednego z takich pojazdów we własnym zakresie. Furgonetki Deludamol możesz odnaleźć przede wszystkim na parkingach przy większości szpitali i aptek w świecie gry. Jednym z takich miejsc jest pokazana na dołączonych screenach apteka Dollar Pills, która znajduje się na południe od klubu ze striptizem Trevora w dzielnicy Strawberry. Po dokonaniu kradzieży furgonetki powróć z nią do przyczepy, przy czym niestety główny bohater nie zastanie już na miejscu swojej matki.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Pani Richards

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%: Misja ta nie posiada żadnych dodatkowych wymagań, tak więc automatycznie zaliczana jest w 100 procentach.