Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa GTA V - Ukryte paczki
Mapa GTA V - Ukryte paczki
Powiększ mapę

GTA 5: Ukryte paczki, wszystkie - mapa, lokalizacja GTA 5 poradnik, solucja

1 – Ta ukryta paczka znajduje się pod wodą przed zniszczonym ogonem samolotu.
Zawartość paczki: $12000

2 – Ta paczka znajduje się pod wrakiem dwupłatowca.
Zawartość paczki: $8000

3 – Pod wodą znajduje się wrak ciężarówki oraz niebieski kontener. Ta paczke znajduje się w środku tego kontenera.
Zawartość paczki: $10000

4 – Na boku wraku samolotu transportowego znajduje się dziura. Wpłyń przez tą dziurę i w środku znajdziesz kolejną paczkę.
Paczka zawiera: $20000

5 – Pod wodą znajduje się wrak sterowca wiosłowego. Paczka znajduje się pod wschodnim kołem. Oprócz paczki możesz tam również znaleźć masę broni oraz kamizelki kuloodporne.
Zawartość paczki: $12000

7 – Pod wodą znajdziesz zatopioną barkę, a na niej leży kolejna paczka.
Paczka zawiera: $7500

6 – Pod wodą znajduje się wrak samolotu. Ta paczka leży pod prawym skrzydłem ogonu samolotu. Oprócz paczki możesz również znaleźć masę broni rozrzuconych wokół tego wraku.
Ta paczka zawiera: $16500

8 – Pod wodą znajdziesz wrak statku. Wpłyń przez dziurę do jego środka, a paczkę znajdziesz leżącą na ziemi otoczoną wodorostami.
Paczka zawiera: $11000

9 – Znajdziesz zardzewiały, zniszczony batyskaf. Paczka leży zaraz obok górnej klapy tego batyskafu.
Paczka zawiera: $25000

10 – Pod wodą znajduję się wrak holownika. Paczka leży na grzbiecie holownika. Oprócz paczki możesz również znaleźć masę broni w okół tego wraku.
Paczka zawiera: $9000

11 – Pod wodą znajduje się samolot transportowy. Pod nim znajdziesz wejście przez które możesz wpłynąć do środka, tam znajdziesz paczkę oraz kamizelkę kuloodporną.
Paczka zawiera: $12500

12 – Ta paczka wymaga trochę pracy. Jest ona w obozie altruistów i możesz ją podnieśc tylko wtedy, gdy przywieziesz tam trzech turystów. Znajduje się ona na werandzie pierwszego domu po lewej od wejścia do obozu.

Na tej stronie poradnika znajdźkowego do gry Grand Theft Auto V znajdziesz informacje o miejscach odnajdywania ukrytych paczek. Nasz atlas świata do GTA 5 pomaga w odnalezieniu 100% paczek, które są jedną z kategorii sekretów w grze.

Ukryte paczki to walizki rozrzucone po całym stanie San Adreas. Wszystkie paczki, oprócz jednej, znajdują się pod wodą i często są to lokacje z wrakami samolotów lub łodzi.

Zalecanie jest użycie batyskafu lub innej łodzi, która automatycznie wyposaży cię w sprzęt do nurkowania. Niektóre paczki są bardzo głęboko pod wodą lub wymagają wpłynięcia do środka któregoś z wraków, co bez sprzętu do nurkowania będzie niemożliwe.

Warto również przeszukiwać wszystkie wraki, bo większość z nich skrywa sporo fajnych i przydatnych rzeczy, tj. bronie i kamizelki kuloodporne.

Zostało jeszcze 45% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie