Premium Opis Usług

Abonamenty Premium

Dostęp dla Ciebie do usług Premium na serwisach gry-online.pl

Posiadacze Abonamentu Premium dostają więcej. Chcą być traktowani lepiej. Staramy się dla nich specjalnie. Zapraszamy Cię do zaawansowanej wersji serwisu niedostępnej dla czytelników bez abonamentu.

Wybierz Abonament dla siebie

Abonament Premium
7 dni SMS
11,07
wybieram
sposób płatności: SMS
od 1,5 zł dziennie
promocja: 11,07 zł 13,53 zł
Abonament Premium
1 miesiąc
13,90
wybieram
sposób płatności: przelew, karta, PayPal
od 45 groszy dziennie
Abonament Premium
3 miesiące
34,90
wybieram
sposób płatności: przelew, karta, PayPal
od 40 groszy dziennie
Abonament Premium
12 miesięcy
89,90
wybieram
sposób płatności: przelew, karta, PayPal
od 25 groszy dziennie
Kup Abonament
na Prezent
wybieram
Możesz kupić Abonament Premium na prezent dla innego czytelnika. Kupując na prezent nie przypiszesz Abonamentu do swojego konta tylko dostaniesz kod aktywujący Abonament Premium na adres email podany w rejestracji na gry-online.pl.
Odbierz Abonament
za GOLe
Posiadane punkty promocyjne GOLe możesz wymienić na Abonament Premium.

Kontakt Premium

Jeżeli masz problem, uwagę albo po prostu chcesz nam coś powiedzieć, możesz skontaktować się z nami pisząc na emaila uwagi@gry-online.pl lub dzwoniąc w godzinach 10-17 na numer (+48 12) 626 12 50

Co oferuje Ci Abonament Premium?

Materiały Premium bez ograniczeńWszystkie zamknięte dla innych materiały na naszych serwisach, dla Ciebie są otwarte. Obecnie to 11634 artykuły, w tym 1699 obszerne poradniki do gier.

Brak reklam w filmach i tekstachCo ważniejsze, nie chodzi tylko o reklamy, ważne jest to że wspierasz nas i pomagasz tworzyć nowe fajne rzeczy na serwisie.

Video w wersji HDAbonament daje ci lepszą jakości i większy format materiałów video, 720p (1280x720 px) zarówno w GOL Video jak i na tvgry.pl

Download bez ograniczeńPobieranie plików bez ograniczeń z szybkich serwerów Premium. Natychmiastowy dostęp do jednego z najwiekszych zbiorów dem, łatek, tapet i innych plikow bez czekania.

Poradniki do gier w wersji PDFAbonament Premium pozwala ci pobrać i zapisać na dysku wszystkie ukończone poradniki w postaci plików do przeglądania i druku.

Inne udogodnieniaInne dodatkowe funkcjonalności na serwisie gry-online i naszym forum dostępne tylko dla posiadaczy Abonamentów Premium.

Pełny opis Usług Premium