Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA V - poradnik do gry

GTA V - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gra na giełdzie | Porady i podstawowe informacje | GTA V Poradnik GTA V

Gra na giełdzie

Dostęp do giełdy zyskasz przez Internet - Gra na giełdzie | Porady i podstawowe informacje | GTA V - GTA V - poradnik do gry
Dostęp do giełdy zyskasz przez Internet

Grając na giełdzie można stosunkowo łatwo powiększyć rozmiary swojego portfela. Dostęp do giełdy znajdziesz w Internecie. Możesz użyć komputera w domu lub swojego telefonu komórkowego.

Zasada działania giełdy w GTA jest dokładnie taka, jak prawdziwej giełdy. Kupujesz akcje możliwie najtaniej, a potem je sprzedajesz, możliwe po jak największej cenie. Giełda podzielona jest na dwa indeksy: LCN, działający w świecie gry i zależny od dokonanych poczynań, oraz BAWSAQ, na który wpływają działania wszystkich graczy poprzez Rockstar Social Club. Zauważ, że BAWSAQ wymaga, by konsola była podłączona do Internetu.

BAWSAQ jest znacznie bardziej nieprzewidywalny z racji swojego działania, aczkolwiek generalnie możesz założyć, że jeśli coś zaczęło iść w górę, to będzie kontynuować swój trend, jako że coraz to nowi gracze zauważą ten fakt i zaczną skupywać dane akcje. Naturalnie musisz kontrolować sytuację i mieć oko na cenę, gdyż w pewnym momencie w końcu zacznie iść w dół.

LCN z kolei bardzo łatwo kontrolować i zarabiać na nim spore zasoby gotówki. Akcje będą szły w górę lub w dół w zależności do wykonanych czynności. Informację o zmianach jakich możesz się spodziewać znajdziesz w różnych rozmowach w grze i w radiu. Będąc odpowiednio przygotowanym możesz szykować się na duże zyski. Pamiętaj, że akcje każdego bohatera są osobne, więc wiedząc o tym, że któreś pójdą w górę, zakup je na każdej z trzech postaci.

Grając możesz zauważyć ogólną tendencję do naprzemiennych wzrostów i spadków. Obserwuj wykresy. Jeśli jakaś firma zyskiwała, a potem nagle zaczęła mocno pikować w dół, to jest duża szansa, że niedługo znów zacznie iść w górę. Akcji generalnie nigdy nie powinieneś trzymać zbyt długo, jako że rynek jest bardzo wrażliwy i potrafi się diametralnie zmienić w ciągu parudziesięciu minut. Nigdy nie powinieneś też inwestować wszystkich posiadanych pieniędzy, a te zainwestowane najlepiej rozłożyć na kilka firm, które przewidujesz, ze po długich spadkach zaczną iść w górę.

Zostało jeszcze 57% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie