Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Giełda - jak grać? Jak zostać multimilionerem? Porady GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziesz komplet informacji jak grać na giełdzie w Grand Theft Auto V. Wyjaśniamy wszystkie podstawowe kroki i oprócz tego doradzamy jak stać się multimilionerem w GTA 5 dzięki właściwym decyzjom podjętym na giełdzie, tzn. tym związanym z manipulowaniem rynkiem i kupowaniem akcji, gdy jest to najbardziej opłacalne.

Podstawowe informacje o giełdzie w Grand Theft Auto 5

Dostęp do giełdy zyskasz przez Internet - GTA 5: Giełda - jak grać? Jak zostać multimilionerem? Porady - GTA 5 - poradnik do gry
Dostęp do giełdy zyskasz przez Internet

Grając na giełdzie można stosunkowo łatwo powiększyć rozmiary swojego portfela. Dostęp do giełdy znajdziesz w Internecie. Możesz użyć komputera w domu lub swojego telefonu komórkowego.

Zasada działania giełdy w GTA jest dokładnie taka, jak prawdziwej giełdy. Kupujesz akcje możliwie najtaniej, a potem je sprzedajesz, możliwe po jak największej cenie. Giełda podzielona jest na dwa indeksy: LCN, działający w świecie gry i zależny od dokonanych poczynań, oraz BAWSAQ, na który wpływają działania wszystkich graczy poprzez Rockstar Social Club. Zauważ, że BAWSAQ wymaga, by konsola była podłączona do Internetu.

BAWSAQ jest znacznie bardziej nieprzewidywalny z racji swojego działania, aczkolwiek generalnie możesz założyć, że jeśli coś zaczęło iść w górę, to będzie kontynuować swój trend, jako że coraz to nowi gracze zauważą ten fakt i zaczną skupywać dane akcje. Naturalnie musisz kontrolować sytuację i mieć oko na cenę, gdyż w pewnym momencie w końcu zacznie iść w dół.

LCN z kolei bardzo łatwo kontrolować i zarabiać na nim spore zasoby gotówki. Akcje będą szły w górę lub w dół w zależności do wykonanych czynności. Informację o zmianach jakich możesz się spodziewać znajdziesz w różnych rozmowach w grze i w radiu. Będąc odpowiednio przygotowanym możesz szykować się na duże zyski. Pamiętaj, że akcje każdego bohatera są osobne, więc wiedząc o tym, że któreś pójdą w górę, zakup je na każdej z trzech postaci.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie