Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Dobry mąż, misja dodatkowa - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajduje się opis przejścia opcjonalnej misji fabularnej - Dobry mąż. Poniższa solucja do GTA 5 wyjaśnia kiedy można zająć się dodatkową misją, jak ukraść policyjny radiowóz i jak uciec nim innym stróżom prawa.

Ogólne założenia misji dodatkowej - Dobry mąż

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 10 (Zaproszenie od przyjaciela). Zaczekaj na telefon od Amandy, odbierz go i wysłuchaj rozmowy.

Grywalne postacie: Michael

Dodatkowe informacje: To bardzo nietypowa misja, albowiem jest ona nieobowiązkowa i gra nie bierze jej pod uwagę przy podliczaniu aktualnych postępów w głównym wątku fabularnym. Składa się ona wyłącznie z trzygwiazdkowego pościgu i z racji tego, że w ucieczce weźmie udział Michael zamiast Franklina zgubienie stróżów prawa nie będzie takie łatwe.

Kompletny opis przejścia misji dodatkowej - Dobry mąż

Moment wyboru - GTA 5: Dobry mąż, misja dodatkowa - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Moment wyboru

Jakiś czas po zaliczeniu dziesiątej głównej misji powinieneś podczas gry jako Michael otrzymać telefon od Amandy z prośbą o pomoc. Na sam koniec rozmowy musisz zadecydować czy zechcesz jej pomóc czy też nie i warto oczywiście wybrać ten pierwszy wariant.

Radiowóz - GTA 5: Dobry mąż, misja dodatkowa - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Radiowóz

Gra załączy licznik upływu czasu, aczkolwiek powinieneś mieć go wystarczająco dużo na to żeby dotrzeć do dzielnicy Rockford Hills (w ostateczności rozejrzyj się za jakimś szybkim samochodem). Po dotarciu na miejsce wsiądź do radiowozu (Police Cruiser) z zatrzymaną Amandą, rozpoczynając tym samym pościg (3 gwiazdki).

Zaczekaj na zgubienie pościgu w jakimś ustronnym miejscu - GTA 5: Dobry mąż, misja dodatkowa - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Zaczekaj na zgubienie pościgu w jakimś ustronnym miejscu

Podobnie jak w przypadku pościgów rozgrywanych w poprzednich misjach staraj się wykorzystywać boczne uliczki do zgubienia radiowozów. Z racji tego, że w pościgu bierze też udział policyjny śmigłowiec postaraj schować się w jakimś miejscu, z którego nie będziesz mógł zostać dostrzeżony z jego pokładu. Zaczekaj aż funkcjonariusze zrezygnują z dalszych poszukiwań i odwieź Amandę do domu.

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%: Misja ta nie posiada żadnych dodatkowych wymagań, tak więc automatycznie zaliczana jest w 100 procentach.