Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Maude, Larry Tupper - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V skrywa opis przejścia pobocznej misji Maude - Larry Tupper. Nasza solucja do GTA 5 podpowiada jak zaliczyć kontrakt łowcy nagród - dowiesz się gdzie przebywa Larry Tupper i jakie są możliwe metody zamordowania lub pojmania tej postaci.

Opis przejścia pobocznej misji Maude - Larry Tupper

Dostępność: Trevor - GTA 5: Maude, Larry Tupper - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna jakiś czas po zaliczeniu opcjonalnego zadania Maude: Ralph Ostrowski. Musisz zaczekać aż otrzymasz e-maila od Maude z informacją na temat drugiej poszukiwanej osoby i jej orientacyjną lokalizacją. Larry Tupper skrywa się na terenie opuszczonego gospodarstwa zlokalizowanego na pustyni, na południowy-zachód od Sandy Shores. Dokładna lokalizacja tej osoby przedstawiona została na powyższym screenie.

Stodoła - GTA 5: Maude, Larry Tupper - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Stodoła

Larry rozstawiony jest wraz ze swoimi kolegami przy stodole i jeżeli nie masz nic przeciwko zabiciu tej postaci to ustaw się na jednym z wzniesień i ostrzelaj wrogów z odległości (karabin snajperki). Lepszym pomysłem jest podjęcie próby pojmania Larry'ego żywcem. W tym przypadku musisz zbliżyć się do stodoły.

Zbiega najwygodniej jest lekko uderzyć samochodem - GTA 5: Maude, Larry Tupper - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Zbiega najwygodniej jest lekko uderzyć samochodem

Zignoruj ostrzał ze strony kolegów Larry'ego i wyczekuj momentu, w którym zbieg rzuci się do ucieczki (jeśli automatycznie to nie nastąpi to zastrzel jednego z kumpli Larry'ego żeby go "zmotywować"). Wyrusz w pościg za tą postacią, powalając Larry'ego na ziemię po wykonaniu dłuższego biegu lub lekko uderzając go samochodem. Na koniec zdobądź środek transportu i powróć z Larrym do Maude.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Maude - Larry Tupper

Nagrody za ukończenie misji:

10000 dolarów (mniej jeśli zabiłeś Larry'ego)