Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Maski - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajduje się opis przejścia głównej misji 39 - Maski. Nasza solucja do GTA 5 podpowiada gdzie można dokonać zakupu maski i wyjaśnia też czy wybór wzoru maski ma jakieś znaczenie.

Ogólne założenia misji 39 - Maski

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 35 (Szybka robota). Zlokalizuj ikonę Hs przy plaży w zachodniej części miasta, symbolizującą sklepik sprzedający maski.

Grywalne postacie: Trevor

Dodatkowe informacje: Wszystkie misje powiązane z nowym napadem są bardzo krótkie. W tej chodzi jedynie o dokonanie zakupu masek dla wszystkich uczestników napadu.

Kompletny opis przejścia misji 39 - Maski

Biała maska hokejowa - GTA 5: Maski - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Biała maska hokejowa

Sklep sprzedający maski znajduje się w zachodniej części miasta, tuż przy plaży Vespucci Beach. Po dotarciu na miejsce podejdź do sklepu i przystąp do zakupów. Jeśli chcesz zaliczyć tę misję w 100 procentach to zakup trzy białe maski hokejowe (White Hockey Mask). Oznacza to oczywiście, że na zakupy musisz wydać w sumie 1500 dolarów. Po dokonaniu zakupu masek odejdź od sklepiku.

Nagrody i wyzwania misji 39 - Maski

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Face Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 20 sekund. Szybko odszukaj maski hokejowe na liście i dokonaj ich zakupu.
  2. Cliche - Musisz zakupić trzy białe maski hokejowe.