Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Misje - porady GTA 5 poradnik, solucja

Nieoficjalny poradnik Grand Theft Auto V - Misje oferuje kompleksową pomoc w temacie zaliczania zadań dostępnych w grze - GTA 5: Misje - porady - GTA 5 - poradnik do gry

Nieoficjalny poradnik Grand Theft Auto V - Misje oferuje kompleksową pomoc w temacie zaliczania zadań dostępnych w grze. W poradniku znalazł się przede wszystkim opis przejścia wszystkich głównych misji kampanii dla pojedynczego gracza. Omówienia poszczególnych misji w naszej solucji informują o czynnościach wymaganych do ich poprawnego zaliczania, a także podpowiadają w jaki sposób najlepiej wykorzystać główne atuty dostępnych grywalnych postaci i co należy robić żeby ukończyć każdy z etapów w stu procentach. Duży nacisk położono też na temat przechodzenia napadów, które odgrywają bardzo istotną rolę w grze. Opisy przejścia napadów uwzględniają wszystkie możliwe warianty zachowania, tak by ich ukończenie stało się możliwe niezależnie od obranej taktyki działania.

Oprócz omówień głównych misji w niniejszej solucji znajdują się również opisy przejścia wszystkich dodatkowych zadań zlecanych przez nieznajomych i dziwaków oraz opisy losowych zdarzeń, których można być świadkiem w trakcie przemierzania świata gry.

Całość uzupełniają bardzo szczegółowe mapy atlasu świata, na których zaznaczono lokalizacje zleceniodawców misji (głównych i pobocznych) oraz wszystkie inne ważne miejsca (np. punkt zdobycia konkretnego pojazdu czy lokalizacja sklepu).

Jacek Stranger Hałas (www - GTA 5: Misje - porady - GTA 5 - poradnik do gry

Zawartość poradnika do gry Grand Theft Auto V - Misje:

 1. szczegółowy opis przejścia wszystkich głównych misji gry;
 2. bardzo dokładne omówienie wszystkich dostępnych w grze napadów;
 3. szczegółowy opis przejścia wszystkich pobocznych misji otrzymywanych od postaci napotykanych w świecie gry;
 4. omówienia losowych zdarzeń;
 5. mapy w wysokiej jakości z zaznaczonymi najważniejszymi lokacjami.

Poradnik GTA V Misje - ważne pytania

 1. Ile głównych misji jest do ukończenia w grze GTA V? W naszym opisie przejścia gry znajdują się omówienia ponad 80 misji fabularnych. Warto dodać, że nie wszystkie zadania fabularne są w 100% obowiązkowe - kilka z nich to misje dodatkowe. Niektóre duże misje głównej fabuły można ponadto ukończyć na więcej niż jeden sposób. Możliwe warianty przedstawiliśmy na oddzielnych stronach solucji.
 2. Ile zakończeń posiada główny wątek fabularny? GTA 5 posiada 3 główne zakończenia. W naszym opisie przejścia znajdziesz informacje kiedy dokładnie dokonuje się wyboru każdego zakończenia, jakie są założenia poszczególnych zakończeń i jak obejrzeć wszystkie trzy zakończenia w ramach pojedynczego przejścia gry.
 3. Czy misje od nieznajomych i dziwaków są obowiązkowe? Nie, zajmowanie się nimi nie jest wymagane na potrzeby zaliczenia głównego wątku fabularnego. Podejmowanie się ich może ci jednak pozwolić wzbogacić się czy zdobyć unikalne nagrody. W naszej solucji znajdziesz omówienia wszystkich opcjonalnych questów. Warto zaznaczyć, że ten sam zleceniodawca może być powiązany z kilkoma misjami wykonywanymi jedna po drugiej.
 4. Czym są przypadkowe zdarzenia? Pod pojęciem przypadkowych zdarzeń kryją się drobne zadania, które mogą załączać się w trakcie podróżowania po świecie gry. W celu odblokowanego zdarzenia musisz dotrzeć w powiązane z nim miejsce i opcjonalnie spełnić też wymagania fabularne.
 5. Czy mogę potwarzać misje? Tak, przewidziano taką możliwość. Możesz dzięki temu np. powalczyć o zdobywanie złotych medali powiązanych z jednym z trofeów gry.
 6. Czy misje w GTA 5 są nieliniowe? Nieliniowość dotyczy jedynie kilku dużych misji gry. Przykładowo bohaterowie mogą zdecydować się na przeprowadzenie napadu na jednych z głównych możliwych sposobów. Niektóre zadania posiadają opcjonalne cele lub wyzwania. W wybranych misjach bierze też udział więcej niż 1 grywalny bohater i pozwala to swobodnie się między nimi przełączać.

Jacek "Stranger" Hałas (www.gry-online.pl)