Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Niewliczone ryzyko - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera opis przejścia pobocznej misji Niewliczone ryzyko. W naszej solucji do GTA 5 znajdziesz informacje jak wykonywać kolejne skoki spadochronowe, gdzie po raz ostatni spotkać się z Domem i jak bezpiecznie wylądować po wykonaniu skoku z tamy.

Opis przejścia pobocznej misji Niewliczone ryzyko

Miejsca wykonywania skoków poznasz po ikonie spadochronu - GTA 5: Niewliczone ryzyko - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Miejsca wykonywania skoków poznasz po ikonie spadochronu

Dostępność: Franklin

Lokalizacja: Zacznij od zaliczenia opcjonalnego zadania Ryzyko docelowe. W celu odblokowania opisywanej misji musisz dodatkowo wykonać wszystkich 13 skoków spadochronowych. Miejsca wykonywania skoków spadochronowych przedstawiliśmy na stronie Skoki kaskaderskie w naszym atlasie świata.

Warto dodać, że do dotarcia do miejsc rozpoczynania niektórych skoków wymagane lub bardzo wskazane jest użycie np. śmigłowca. Nie musisz też ich zaliczać w 100 procentach, czyli nie trzeba wykonywać idealnych manewrów w powietrzu ani doprowadzać do perfekcyjnego lądowania.

Po zaliczeniu wszystkich skoków spadochronowych w pobliżu tamy w lokacji Land Act Reservoir (na północny-wschód od Los Santos) pojawi się znacznik informujący o możliwości rozegrania opisywanej misji - GTA 5: Niewliczone ryzyko - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Po zaliczeniu wszystkich skoków spadochronowych w pobliżu tamy w lokacji Land Act Reservoir (na północny-wschód od Los Santos) pojawi się znacznik informujący o możliwości rozegrania opisywanej misji. Po dotarciu na miejsce odszukaj pokazanego na screenie psa. Wysłuchaj "jednostronnej rozmowy", po czym wyrusz w stronę tamy żeby spotkać się z Domem. Szaleniec spróbuje skoku bez spadochronu, który zakończy się jego tragiczną śmiercią.

Miejsce wykonania skoku - GTA 5: Niewliczone ryzyko - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Miejsce wykonania skoku

Jeżeli chcesz zaliczyć tę misję w stu procentach to po obejrzeniu cut-scenki z udziałem Doma szybko podnieś leżący po lewej stronie spadochron. Przejdź przez prawą bramkę, przeskocz nad balustradą i użyj spadochronu żeby nie podzielić losu Doma. Nie musisz na szczęście wylądować tuż obok zwłok Doma, albowiem równie dobrze może to też być jakieś bardziej oddalone miejsce.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Niewliczone ryzyko

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

Leap of Faith - Musisz wylądować z użyciem spadochronu w pobliżu miejsca, w którym swój skok wykonał Dom.