Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Cargobob - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znalazł się opis przejścia głównej misji 33 - Cargobob. Nasza solucja do GTA 5 objaśnia jak skutecznie zinfiltrować bazę wojskową, jak eliminować żołnierzy, gdzie znaleźć śmigłowiec transportowy i gdzie dolecieć ukradzioną maszyną.

Ogólne założenia misji 33 - Cargobob

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 30 (Zwiad w porcie) oraz wybrać w jej końcowej części atak na poligon doświadczalny na morzu (Offshore). Po otrzymaniu smsa od Wade'a na mapie świata pojawi się ikona Hs symbolizująca miejsce odnalezienia wojskowego śmigłowca transportowego.

Grywalne postacie: Trevor

Dodatkowe informacje: Kradzież śmigłowca nie jest łatwą sprawą, a to dlatego, że znajduje się on w bazie wojskowej i tuż po wkroczeniu na jej teren załączy się czterogwiazdkowy pościg. Co więcej, już po zajęciu miejsca na pokładzie maszyny latającej będziesz musiał dodatkowo uważać na ochronę przeciwlotniczą oraz na wrogi śmigłowiec bojowy.

Kompletny opis przejścia misji 33 - Cargobob

Jedno z wejść do bazy - GTA 5: Cargobob - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Jedno z wejść do bazy

Poszukiwany śmigłowiec znajduje się na terenie fortu Zancudo zlokalizowanego w północno-zachodniej części mapy. Jeśli chcesz tam dotrzeć pojazdem to do bazy najlepiej jest podjechać od północnej strony i przebić się przez bramkę kontrolną. W drodze do lądowiska będziesz oczywiście musiał unikać lub ostrzeliwać żołnierzy.

O wiele lepszym pomysłem jest przedostanie się na teren bazy zwykłym śmigłowcem i w tym celu polecam odwiedzić przejęte przez Trevora lotniska znajdujące się na południowy-zachód od miasteczka Sandy Shores - GTA 5: Cargobob - solucja - GTA 5 - poradnik do gry

O wiele lepszym pomysłem jest przedostanie się na teren bazy zwykłym śmigłowcem i w tym celu polecam odwiedzić przejęte przez Trevora lotniska znajdujące się na południowy-zachód od miasteczka Sandy Shores. Po dotarciu na miejsce wsiądź do pokazanego na screenie śmigłowca (Frogger). Staraj się lecieć na niskiej wysokości i już po znalezieniu się nad bazą wojskową jak najszybciej wylądować gdzieś w pobliżu celu misji, dzięki czemu nie zostaniesz przedwcześnie zestrzelony przez ochronę przeciwlotniczą.

Użyj furii żeby w łatwy sposób zabić żołnierzy - GTA 5: Cargobob - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Użyj furii żeby w łatwy sposób zabić żołnierzy

Niezależnie od wybranego wariantu zachowania radziłbym użyć specjalnej zdolności Trevora w połączeniu z dobrą bronią do bezproblemowego pozbycia się wszystkich wrogów rozstawionych w pobliżu śmigłowca wojskowego (Cargobob) i dopiero wtedy zająć miejsce na jego pokładzie.

Lądowisko - GTA 5: Cargobob - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Lądowisko

Jak najszybciej odbij się od ziemi i wyrusz w stronę wspomnianego wcześniej lotniska, czyli na południowy-wschód. W pościg za Trevorem wyruszy inny śmigłowiec wojskowy, aczkolwiek jeśli nigdzie nie zwolnisz to nie powinieneś zostać trafiony (możesz też zwiększać swoje szanse lecąc na niskiej wysokości i wykorzystując okoliczne wzgórza do ukrywania się). Po dotarciu do lotniska wyląduj śmigłowiec w oznaczonym miejscu.

Nagrody i wyzwania misji 33 - Cargobob

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

Mission Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 5 minut i 30 sekund. To bardzo dużo i jeśli się pośpieszysz to spokojnie wystarczy ci połowa tego limitu.