Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Paparazzo - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera opis przejścia pobocznej misji Paparazzo. W poniższej solucji do GTA 5 pokazujemy jak odblokować serię opcjonalnych zadań od Beverly'ego, jak sfotografować celebrytkę z limuzyny i jak pozbyć się konkurencyjnego fotografa.

Opis przejścia pobocznej misji Paparazzo

Dostępność: Franklin - GTA 5: Paparazzo - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Franklin

Lokalizacja: Musisz porozmawiać z Beverlym, który jest paparazzim. Osobę tę możesz odnaleźć w zachodniej części dzielnicy Vinewood (West Vinewood), a konkretnie przy prawych schodach pokazanego na powyższym screenie budynku.

Twoje zadanie będzie polegało na zapewnieniu Beverlyemu możliwości sfotografowania celebrytki Mirandy Cowan znajdującej się w limuzynie - GTA 5: Paparazzo - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Twoje zadanie będzie polegało na zapewnieniu Beverly'emu możliwości sfotografowania celebrytki Mirandy Cowan znajdującej się w limuzynie. Podbiegnij do motocykla (Shitzu PCJ 600), zaczekaj aż dołączy do Ciebie paparazzi i ruszaj w pościg za limuzyną. Zgodnie z poleceniem Beverly'ego musisz ustawiać się równolegle do limuzyny (powyższy screen) i z oczywistych względów warto tu sobie pomagać spowolnieniem czasu (zostaw jednak trochę paska specjalnych zdolności na później). Szanse do zrobienia zdjęć pojawiają się w sumie w trzech różnych momentach i za każdym razem warto postarać się żeby Beverly mógł je zdobyć.

Strącenie Madisona wymaga znalezienia się w niewielkiej odległości od jego motocykla - GTA 5: Paparazzo - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Strącenie Madisona wymaga znalezienia się w niewielkiej odległości od jego motocykla

W końcowej części misji w pościg za limuzyną z celebrytką wyruszy również konkurencyjny paparazzi Madison. Podobnie jak wcześniej musisz znaleźć się tuż obok swojego celu, tym razem po to żeby Beverly mógł strącić Madisona z motocykla. Pozostało ci już tylko zawieźć Beverly'ego na pobliski parking.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Paparazzo

Nagrody za ukończenie misji:

  1. nowa osoba na liście kontaktów Franklina: Beverly
  2. motocykl Shitzu PCJ 600

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Smack Down - Musisz umożliwić Beverly'emu strącenie Madisona z motocykla za pierwszym podejściem. Zdecydowanie polecam użyć tu spowolnienia czasu, tak by bezbłędnie znaleźć się tuż obok maszyny konkurencyjnego fotografa.
  2. Picture Perfect - Musisz zadbać o to żeby Beverly mógł trzykrotnie sfotografować Mirandę.