Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Ucieczka przed paparazzi, Przypadkowe zdarzenia - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto V znajduje się opis przejścia przypadkowego zdarzenia Ucieczka przed paparazzi. Nasza solucja do GTA 5 wyjaśnia gdzie można spotkać celebrytkę Lacey Jones, jak pomóc jej w ucieknięciu fotografom i na jaką nagrodę można liczyć.

Dostępność: dowolna postać

Lokalizacja: Alejka w dzielnicy Vinewood Boulevard w północno-wschodniej części Los Santos.

Ukrywająca się celebrytka - GTA 5: Ucieczka przed paparazzi, Przypadkowe zdarzenia - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Ukrywająca się celebrytka

Zaparkuj auto w alejce, w której Lacey Jonas ukrywa się przed grupą paparazzi. Możesz zaoferować podwiezienie kobiety do jej posiadłości.

Pościg możesz zgubić na przykład dzięki szybkiej i bezbłędnej jeździe - GTA 5: Ucieczka przed paparazzi, Przypadkowe zdarzenia - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Pościg możesz zgubić na przykład dzięki szybkiej i bezbłędnej jeździe

Jeżeli dysponujesz stosunkowo wolnym autem to próbuj korzystać z wąskich uliczek, a ścigający was paparazzi prędzej czy później wpadną na jakąś przeszkodę. Jeśli natomiast posiadasz szybkie auto to podążaj głównymi ulicami, dążąc do osiągania jak najwyższych prędkości. Nie próbuj natomiast zabijać paparazzich, bo doprowadzi to do zawalenia zdarzenia. Po zgubieniu pościgu odwieź Lacey do jej posiadłości znajdującej się na wzgórzach Vinewood.

Uwaga - Jeśli grasz jako Trevor to możesz zaliczyć to zadanie w alternatywny sposób, a mianowicie zawieźć celebrytkę do siedziby kultu Altruistów, która znajduje się u podnóża góry Chiliad w północno-zachodniej części mapy (punkt A na mapie świata). Nagroda za przekazanie Lacey w ręce Altruistów to 1000 dolarów.

Nagrody za ukończenie zdarzenia:

  1. 750 dolarów (jeśli zawiozłeś Lacey do jej posiadłości)
  2. 1000 dolarów (jeśli zawiozłeś Lacey do siedziby Altruistów)