Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Pamiątki z Vinewood, Al Di Napoli - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V skrywa opis przejścia pobocznej misji Pamiątki z Vinewood - Al Di Napoli. W naszej solucji do GTA 5 objaśniamy gdzie można rozpocząć zadanie i jak bezbłędnie zaliczyć pościg za Di Napolim, tzn. nie zderzając się z niczym i nie zatrzymując na żadnej przeszkodzie.

Opis przejścia pobocznej misji Pamiątki z Vinewood - Al Di Napoli

Dostępność: Trevor - GTA 5: Pamiątki z Vinewood, Al Di Napoli - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna po zaliczeniu opcjonalnych zadań Pamiątki z Vinewood - Willie, Pamiątki z Vinewood - Kerry, Pamiątki z Vinewood - Mark i Pamiątki z Vinewood - Tyler. Musisz zaczekać na pojawienie się na mapie świata miejsca nowego spotkania miejsca z Nigelem. Znajduje się ono w północno-zachodniej części miasta, a konkretnie w dzielnicy Del Perro (powyższy screen).

Utrzymuj się w niewielkiej odległości od celebryty - GTA 5: Pamiątki z Vinewood, Al Di Napoli - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Utrzymuj się w niewielkiej odległości od celebryty

Po wysłuchaniu rozmowy z Nigelem szybko zajmij miejsce za kierownicą jego auta (Declasse Premier), po czym wyrusz w pościg za uciekającym SUV-em Di Napoliego. W trakcie rozgrywania tego pościgu nie próbuj uderzać w auto celebryty, bo w ten sposób go nie zatrzymasz. W miarę możliwości unikaj też kontaktu z innymi uczestnikami ruchu oraz z obiektami z otoczenia.

Nie uderz nic w trakcie przejazdu przez wnętrze szpitala - GTA 5: Pamiątki z Vinewood, Al Di Napoli - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Nie uderz nic w trakcie przejazdu przez wnętrze szpitala

Pościg prowadzi między innymi przez kilka podziemnych parkingów, przy czym najbardziej pilnuj się w tych miejscach, w których należy jechać pod prąd. Na koniec czeka Cię przejazd przez budynek szpitala i koniecznie powinieneś tu zwolnić, tak by w nic ani w kogo nie uderzyć. Zmniejsz też prędkość przed wykonaniem skoku przez dużą zniszczoną okiennicę, starając się nie uszkodzić poważnie sterowanej maszyny. Pozostało ci już tylko podjechać do rozbitego auta Di Napoliego, dzięki czemu zakończysz misję.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Pamiątki z Vinewood - Al Di Napoli

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Stalker - Musisz utrzymywać się przez cały czas w niewielkiej odległości od uciekającego auta Di Napoliego.
  2. Accident and Emergency - Nie możesz nikogo potrącić w trakcie przejazdu przez budynek szpitala.
  3. Not a Scratch - Nie możesz poważnie uszkodzić auta Nigela. Pilnuj się zwłaszcza w trakcie przejazdu przez szpital, a także nie przesadź ze zbyt dużym skokiem żeby nie zakończył się on dachowaniem.