Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA Online: Sklepy stacjonarne - porady GTA 5 poradnik, solucja

Sklepy stacjonarne w GTA Online - porady: Sklepy z ubraniami, Ammu-Nation, sklep z maskami.

Sklepy stacjonarne

Sklepy z ubraniami

Sklep z ubraniami - GTA Online: Sklepy stacjonarne - porady - GTA 5 - poradnik do gry
Sklep z ubraniami

Masz do wyboru bardzo różne ubrania, od jeansów, poprzez kostiumy robocze do wymyślnych garniturów. Możesz dopierać kostiumy wedle własnego uznania. W grze istnieją trzy sieci sklepów odzieżowych.

  1. Tanie ciuchy - 5 sklepów
  2. Suburban - 4 sklepy
  3. Ponsonbys - 3 sklepy

Wszystkie te lokale różnią się jedynie nazwą i wystrojem, asortyment jest w nich identyczny. Tanie ciuchy są wzorowane na typowych sklepach z odzieżą na wagę. Suburban przypomina sklep żywcem wyjęty z galerii handlowej, natomiast Ponsnbys to sklep, który może być postrzegany, jako przybytek dla zamożnych, ponieważ na wystawie widnieją garnitury oraz eleganckie buty. Jednak w każdym sklepie możesz się zaopatrzyć w ten sam towar. W grze rozmieszczonych jest 12 sklepów z ubraniami.

Ammu-Nation

Ammu-nation - GTA Online: Sklepy stacjonarne - porady - GTA 5 - poradnik do gry
Ammu-nation

Sklep z bronią znany wszystkim fanom serii GTA. Będziesz się w nim zaopatrywał prawdopodobnie najczęściej. Tylko tutaj będziesz mógł zakupić odblokowane bronie oraz dodatki do nich. W Ammu-nation, możesz się także zaopatrzyć w amunicję oraz różnego rodzaju kamizelki kuloodporne. Możesz tutaj także kupić buty oraz górną część garderoby. W grze znajduje się 11 sklepów tej sieci.

Sklep z maskami

Sklep z maskami - GTA Online: Sklepy stacjonarne - porady - GTA 5 - poradnik do gry
Sklep z maskami

Sklep z maskami jest tylko jeden w całej grze. Znajduje się w pobliżu Vespucci Beach. Maski mogą służyć ci do dwóch celów. Po pierwsze, dla ozdoby. Po drugie, jeśli masz policję na ogonie, możesz za pomocą menu interakcji założyć maskę, co powoduje automatyczne obniżenie pościgu o jedną gwiazdkę.